Офіційно. Україна не їде на ЧС-2018

2017-10-10 00:00
Збірна України програла Хорватії вирішальний матч кваліфікації на Чемпіонат світу. Повідомляє сайт Sportanalytic.com. У Києві на заповненому НСК \"Олімпійський\" команда Андрія Шевченка виглядала краще перші 45 хвилин, але з другого тайму гості почали тиснути і це вилилось у дубль Андрея Крамаріча та кінець наших надій на плей-офф. Що ж, тепер не доведеться думати, чи їхати до Росії.Відбір ЧС-2018Група ІУкраїна - Хорватія - 0:2Голи: Крамаріч, 62, 70Україна: Пятов - Караваєв, Хачеріді, Ракицький, Матвієнко - Ротань (Сидорчук, 69), Степаненко - Ярмоленко, Марлос (Бесєдін, 78), Коноплянка - Гармаш (Коваленко, 66)Хорватія: Субашич - Віда, Ловрен, Мітровіч, Врсалько (Піваріч, 86) - Ракітіч, Бадель - Модріч, Перішич, Манджукіч (Рог, 90), Крамаріч (Пашаліч, 88)Попередження: Степаненко, РотаньДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: ЧС-2018. Україна - Хорватія - 0:2 (ВІДЕО)Сайт Sportanalytic.com, читай новини про спорт українською!