Останки виявлених масових поховань у Львові віднесли до жертв репресій 40-х рр. XX ст.
2016-08-10 16:33
ЛЬВІВ-КИЇВ. 10 серпня. УНН. У дворику колишньої \"Тюрми на Лонцького\" виявили два масових поховання. За попередніми оцінками це жертви репресій 40-х років XX ст. Про це повідомили кореспонденту УНН у дирекції музею.
В регіонах Іраку, що перебувають під контролем терористичного угруповання «Ісламська держава», масових похованнях виявлено тіла близько 12 тисяч осіб, яких вбили бойовики-ісламісти.
На початку 20-х років Леон Шептицький, із огляду на присутність у Львові братів, придбав на вул. Зеленій, 30 будинок. Там теж часто можна було зустріти о. Климентія.
У картинній галереї Національного заповідника «Давній Галич» 6 червня відкрили виставку «Галицькі церковні стародруки XVII-XX ст.», яка триватиме до 7 липня. Експозиція була створена за результатами роботи пошуково-релігієзнавчого експедиційного загону працівників науково-освітнього відділу та відділу фондів Національного заповідника «Давній Галич», повідомляє...
Восени польська газета «Kurier Poznański», фінансована проросійськими елітами, назвала о. Климентія польським ренегатом. Це пролунало в контексті повідомлення про його арешт в Уневі, який був пов’язаний з «українською пропагандою у Східній Малопольщі і конгресом комуністів у св....
Старанням о. Климентія Шептицького 20 вересня 1931 року з Унева кілька студитів їде на Полісся, під Пінськ, щоби там заснувати місійну станицю студійського уставу.
Восени 1930 року Митрополит Андрей Шептицький у пресі розповів про плани створення політично-громадської організації, яка мала на меті об’єднати українських політиків в одну понадпартійну групу.
Із вересня 1923 року починає діяти у Львові мистецька школа Олекси Новаківського — навчальний заклад, створений братами Шептицькими та самим художником Новаківським.