Опитування: понад 60% українців вважають, що країна ще не впоралася з епідемією COVID-19
2020-06-29 15:31
КИЇВ. 29 червня. УНН. Наразі більше половини Українців вважає, що Україна ще не впоралася з епідемією коронавірусу. Про це свідчать результати опитування Київського міжнародного інституту соціології, передає УНН.
Київ. 30 листопада. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА - 62,3% українців вважають, що Україна не зможе самостійно впоратися з епідемією коронавірусної хвороби COVID-19.
18% українців вважають, що Україна вже впоралася з коронавірусом, повідомив Київський міжнародний інститут
Водночас, на думку 63%, Україна ще не впоралася з епідемією, і число нових хворих скоро
19% респондентів обрали варіант «важко
Опитування проводили з 20 до 23 червня. У ньому взяли участь 2000 респондентів. Статистична похибка вибірки не перевищує:...
КИЇВ. 17 вересня. УНН. Понад 40% українців вважають, що Україна здатна подолати труднощі протягом найближчих кількох років. Про це свідчать дані соцопитування, передає УНН з посиланням на Центр Разумкова.
Понад 60% українців вважають, що Україні потрібні нові політичні лідери, на думку респондентів, вони можуть з\'явитися, зокрема, з діючих політичних партій.
КИЇВ. 9 лютого. УНН. Лише 14% респондентів вважають, що події в Україні розвиваються у правильному напрямі, 70% дотримуються думки, що події розвиваються в неправильному напрямі. Про це свідчать результати дослідження проведеного соціологічною службою Центру Разумкова, передає УНН.
Кількість українців, які вважають, що країна рухається в неправильному напрямку, різко зросла в 2020 році порівняно з минулим роком. Згідно з опитуванням, проведеним у грудні Центром Разумкова, тих, хто вважає правильним напрям руху країни – лише 16,5%. При цьому 67% респондентів відповіли, що події розвиваються в неправильному
Наприкінці минулого року ці показники становили...
КИЇВ. 16 грудня. УНН. Майже 70% українців вважають, що події в Україні розвиваються у неправильному напрямі. Про це свідчать результати дослідження “Україна-2020: невиправдані очікування, неочікувані виклики\", проведеного соціологічною службою \"Центру Разумкова\", передає УНН.
Київ. 18 серпня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА - Більше ніж половина громадян України вважають, що чинна влада не може їм гарантувати безпеку. Такими є результати соціологічного дослідження, проведеного компанією ТОВ \"Роботизовані телесистеми\" 13-16 серпня 2020 року і презентовані у вівторок на прес-конференції в агентстві \"Інтерфакс-Україна\".
КИЇВ. 16 вересня. УНН. Майже половина українців вважають, що заходи, запроваджені владою щодо боротьби із COVID-19 є оптимальними. Про це повідомляє УНН із посиланням на дані дослідження Соціологічної групи “Рейтинг”.
КИЇВ. 21 лютого. УНН. Дослідження, проведене соціологічною службою Центру Разумкова з 13 по 17 лютого 2020 року показало, що 53% українців вважають, що події у країні розвиваються в неправильному напрямі, у той час як 25% - що у правильному. Про це повідомляє УНН з посиланням на результати дослідження.
КИЇВ. 24 лютого. УНН. Понад 60% американців вважають, що Дональд Трамп буде переобраний на пост президента США у листопаді нинішнього року. Про це свідчать опубліковані в неділю результати опитування, яке провели телеканал CBS і дослідницька служба YouGov, передає УНН.
КИЇВ. 2 грудня. УНН. В Україні 30% опитаних вважають, що запроваджені владою заходи щодо боротьби з коронавірусною хворобою COVID-19 надто м’якими, 11% навпаки - надто жорсткими. Про це свідчать дані опитування Соціологічної групи \"Рейтинг\", проведеного 28-30 листопада 2020 року, передає УНН.
КИЇВ. 3 липня. УНН. Понад 60% українців вважає, що антикорупційна реформа є першочерговою. Про це свідчать дані опитування, проведеного Фондом “Демократичні ініціативи” імені Ілька Кучеріва спільно з соціологічною службою Центру Разумкова, передає УНН.
КИЇВ. 16 квітня. УНН. Понад 40% українці вважають, що дебати між кандидатами обов’язково повинні відбутися. Про це повідомляє УНН з посиланням на дані Київського міжнародного інституту соціології.
60,3% українців вважають, що війну на Донбасі розпочала Росія, свідчать результати опитування, проведеного Фондом \"Демократичні ініціативи\" ім. Ілька Кучеріва спільно з соціологічною службою Центру Разумкова на замовлення ГО \"Детектор медіа\".