У березні 2019 року позитивно (з захопленням, з повагою, з симпатією) до Сталіна ставився 51% росіян. Це найвищий показник за всі роки, і він уперше перевалив за 50%. Тобто відтепер особисте ставлення до Сталіна є гарним у більшості росіян.
У серпні - вересні ставлення українців до Росії погіршилося, а ставлення росіян до України дещо покращилося. Така картина спостерігається удруге за всю історію спостережень.
Найбільша кількість позитивно налаштованих до Росії - у віковій групі 50-59 років. Водночас серед молоді переважає негативне ставлення до сусідньої країни.
Сьогодні, 3 листопада американці голосують за президента. Головними опонентами на виборах в США є Дональд Трамп і Джо Байден. Кожен із кандидатів має свою історію відносин з Україною і бачення подальшого політичного співробітництва. Детальніше про позицію Трампа і Байдена, останні заяви політиків - в матеріалі
\"Українська справа\" в США і позиція
Протистояння кандидатів...
КИЇВ. 9 липня. УНН. Майже 70% населення України підтримують вступ до Європейського Союзу. Про це повідомив Директор Центру стратегічного розвитку територій Андрій Орлов, передає УНН.
КИЇВ. 11 листопада. УНН. Українці найкраще ставляться до президента Білорусії Олександра Лукашенка, а найгірше до Президента Росії Володимира Путіна. Окрім того, погіршується ставлення українців до президента США Дональда Трампа. Свою антипатію йому висловили 42% українців. Про це повідомляє УНН із посиланням на результати опитування, проведеного...
КИЇВ. 15 жовтня. УНН. У вересні 2019 року, вперше за роки моніторингу, кількість тих, хто добре ставиться в Росії до України більша, ніж в Україні до Росії – 56%. Про це свідчать дані опитування, проведеного Київським міжнародним інститутом соціології (КМІС) спільно з російською недержавною дослідницькою організацією \"Левада-Центр\" передає УНН.
Вступ України до Європейського Союзу підтримують 55% громадян країн ЄС. Водночас приєднання України до НАТО підтримують 38%, свідчать результати опитування \"Як сприймають Україну в країнах ЄС\", проведеного у Франції, Німеччині, Італії та Польщі соціологічним агентством Kantar Profiles Division на замовлення Центру \"Нова Європа\".