Олімпіада. П'ятиборство. Українець Кирпулянський вибув з боротьби

2012-08-11 21:00
У суботу, 11 серпня, на Олімпіаді-2012 в Лондоні тривають чоловічі змагання в сучасному п\'ятиборстві.Третім видом, в якому довелося позмагатися спортсменам, стала конкур. Учасникам потрібно було долати перешкоди на конях, які надавалися їм у випадковому порядку за 20 хвилин до старту.Українець Павло Тимощенко на коні по кличці Foot Perfect показав 14-й результат, заробивши 1140 балів, і вийшов на 27 загальне місце.Ще один український п\'ятиборець Дмитро Кирпулянський не зміг впоратися з конем на прізвисько Wonderboy, прострочив час, не зміг фінішувати, набрав лише 340 очок і припинив боротьбу в загальному заліку.Сучасне п\'ятиборство. Загальний залік1. Давид Свобода (Чехія) - 34602. Жонгронг Чао (Китай) - 3456 + 1 секунда3. Олександр Лесун (Росія) - 3424 + 9 секунд3. Роберт Каша (Угорщина) - 3424 + 9 секунд5. Адам Марос (Угорщина) - 3416 + 11 секунд6. Андрій Моїсєєв (Росія) - 3396 + 16 секунд.27. Павло Тимощенко (Україна) - 3116