Олімпіада. Провал українців у легкій атлетиці

2012-08-06 18:00
У ранковій сесії легкоатлетичних змагань українці брали участь у двох дисциплінах. Анжеліка Шевченко і Анна Міщенко – у забігу на 1500 м, Микита Нестеренко – у метанні диска. Усі вони не пробилися до наступного кола олімпійського турніру.Щоб вийти до півфіналу, який відбудеться у середу, нашим дівчатам необхідно було фінішувати в шістці найспритніших, а ще шість добиралося за часом. На жаль, завдання виявилося не до снаги ні Анжеліці, ні Анні.Обидві фінішували 13-ми у своїх забігах. Шевченко подолала дистанцію за 4.12,97, а Міщенко – 4.13,63. Зазначимо, що в цьому сезоні дівчата бігли набагато швидше. Зокрема, Анна поступилася сама собі близько 12 секундами.21-річний дискобол Микита Нестеренко у найкращій – третій – спробі метнув снаряд на 59.17. До фіналу, куди проходять 12 спортсменів, наш молодий атлет, у якого ще вся кар\'єра попереду, не пробився – 34 місце.