Олімпіада. В України 5-та бронзова медаль!

2012-08-05 09:00
Українська легкоатлетка Людмила Йосипенко виграла бронзову медаль Олімпійських ігор в семиборстві!В останньому виді програми, бігу на 800 м, Йосипенко фінішувала шостою в своєму забігу і програла боротьбу росіянці Тетяні Черновій і німкені Ліллі Шварцпкоф, а литовка Аустрі Скюйте, для якої ця дистанція є найслабкішою, програла дуже багато.Однак Шварцпкоф після забігу дискваліфікували через порушення правила переходу бігової доріжки на першому колі, і бронза в останній момент перейшла до України. Нарешті судді спрацювали на користь наших спортсменів.Олімпіада-2012. Семиборство. Фінал1. Джесіка Енніс (Великобританія) - 69552. Людміла Чєрнова (Росія) - 66283. Людмила Йосипенко (Україна) - 6618...9. Ганна Мельниченко (Україна) - 6392