Олімпіада. Британці вилітають у чвертьфіналі. У півфіналі зіграє Бразилія і Корея

2012-08-05 09:00
Об\'єднана футбольна збірна Великобританії не зуміла пробитися в півфінал Олімпійського турніру, поступившись в серії пенальті команді з Південної Кореї.Основний і додатковий час закінчився з рахунком 1:1. На гол Чжи Донг-Вона на 29-й хвилині всього через сім хвилин з пенальті результативно відповів Аарон Ремсі. Ще через чотири хвилини Ремсі з 11-метрової міг вивести британців вперед, але не зумів переграти воротаря Чунг Сунг-Ренг. В середині другого тайму основному воротарю корейців довелося покинути поле через травму плеча, але і його дублеру Лі Бем-Юнгу вдалося себе проявити. Спочатку протягом решти ігрової години, а потім і в серії пенальті. Вирішальним виявився останній удар у серії Деніела Старріджа, який корейський воротар парирував - 5:4.У півфіналі корейці зустрінуться з командою Бразилії, яка з великими труднощами зуміла впоратися з гондурасцями, які навіть в меншості двічі виходили вперед, але в підсумку поступилися - 2:3.ОлімпіадаФутболЧоловіки1/4 фіналу.Бразилія - ​​Гондурас - 3:2 (1:1)Голи: Даміан, 38, 60, Неймар, 50 (з пенальті) - Мартінес, 12, Еспіноза, 48.Вилучення: Крісанті, 33, Еспіноса, 90 (обидва - Гондурас).Британія - Південна Корея - 1:1 (1:1), 4:5 (по пен.)Голи: Ремсі, 36 (з пенальті) - Чжі, 29Нереалізований пенальті: Ремсі, 41 (Велика Британія)