Російські окупанти намагалися відновити наступ на Вишгород поблизу Києва, проте успіхів не досягли та перейшли до оборони, повідомляє пресслужба Міноборони України в середу.
Російські окупанти намагалися відновити наступ на Вишгород поблизу Києва, проте успіхів не досягли та перейшли до оборони, повідомляє пресслужба Міноборони України в середу.
КИЇВ. 20 грудня. УНН. Російські окупанти впродовж ночі продовжували обстріли громад на різних ділянках лінії фронту на Донеччині. У результаті атак є руйнування. Про це повідомив голова Донецької ОВА Павло Кириленко, інформує УНН.
КИЇВ. 12 березня. УНН. Російські окупанти виснажили свої атакуючі угруповування та перейшли в оборону на найбільших операційних напрямках. Про це заявив на брифінгу радник керівника Офісу Президента Олексій Арестович, пише УНН.
Посольство Німеччини в Анкарі попередило громадян ФРН, що перебувають в турецькій столиці, про можливість нових атак терористів, які можуть статися найближчим часом.
КИЇB. 15 листопада. УНН. Якщо Росія не припинить \"дестабілізувати\" ситуацію в Україні, їй можуть загрожувати нові санкції. Про це заявив прем\'єр-міністр Великобританії Девід Кемерон, виступаючи на саміті G20, що проходить в Австралії, передає УНН з посиланням на...
Сполучені Штати зроблять те, що вважатимуть за потрібне, зокрема, у контексті запровадження додаткових санкцій за втручання Росії в їхні вибори 2016 року та анексію Криму.
КИЇВ. 9 червня. УНН. Очільник Київської Облдержадміністрації Олексій Кулеба прокоментував інформацію про можливий повторний наступ рашистів на столичний регіон, пише УНН.