У понеділок, 11 липня, російські окупанти обстріляли Харків, одна з ракет влучила в багатоповерхівку, викликавши обвал будівлі. Станом на 4.30 з-під завалів врятовано літню жінку, повідомило видання "Суспільне-Харків".
У понеділок, 11 липня, російські окупанти обстріляли Харків, одна з ракет влучила в багатоповерхівку, викликавши обвал будівлі. Станом на 4.30 з-під завалів врятовано літню жінку, повідомило видання "Суспільне-Харків".
КИЇВ. 30 квітня. УНН. У Синельниківському районі на Дніпропетровщині ворожа ракета влучила у фермерські склади, постраждалих немає. Про це повідомив голова Дніпропетровської ОВА Валентин Резніченко у Telegram, пише УНН.
КИЇВ. 26 червня. УНН. Одна з російських ракет, яку окупанти випустили сьогодні вранці по Києву, влучила у приватний дитячий садок у Шевченківському районі на вулиці Половецькій. Про це розповів радник голови МВС Антон Геращенко, інформує УНН.
КИЇВ. 6 листопада. УНН. Результатом нічного ракетного удару ворога по Запоріжжю стало руйнування двоповерхової будівлі комерційного підприємства. За попередніми даними одна людина загинула. Про це повідомив голова Запорізької ОВА Олександр Старух, передає УНН.
КИЇВ. 2 травня. УНН. Російські окупанти завдали два ракетні удари по Синельниківському району Дніпропетровщини. Одна з ракет влучила у свинокомплекс. Про це повідомив голова Дніпропетровської ОВА Валентин Резніченко, інформує УНН.
КИЇВ. 11 липня. УНН. За оновленими даними, російські окупанти випустили по Одещині сім ракет – одна з них влучила у приватний будинок. Про це повідомив речник Одеської ОВА Сергій Брачтук, інформує УНН.
КИЇВ. 24 червня. УНН. Одна з ракет російських військ сьогодні влучила в туалет на Миколаївщині. Про це повідомив голова Миколаївської ОВА Віталій Кім, пише УНН.
Російські війська під час ранкової атаки влучили ракетою по військовому об'єкту в Хмельницькому. Інша ракета вдарила поряд, пошкодивши низку цивільних об'єктів.
КИЇВ. 9 жовтня. УНН. Очільник Запорізької ОВА Олександр Старух повідомив, що окупаційні війська росії запустили по Запоріжжю майже десяток ракет, передає УНН.
КИЇВ. 16 березня. УНН. Зранку 16 березня російські окупанти атакували Київ. В результаті стався обвал у житловому будинку в Шевченківському районі міста. Про це повідомили у пресслужбі ДСНС, передає УНН.