Президент Петро Порошенко виступає за зміну умов транзиту російського газу до Європи з тим, щоб Європейський Союз купував газ на кордоні України з Росією, а не на західному кордоні України з ЄС, як це відбувається...
ПАТ \"Укртрансгаз\" не порушує зобов\'язань з транзиту природного газу до Європи, повідомили агентству \"Інтерфакс-Україна\" в прес-службі НАК \"Нафтогаз України\" в понеділок.
Глава Мінекоенерго України Олексій Оржель у газових переговорах із Росією розраховує на перехід найближчим часом від технічних консультацій до погодження договору транспортування і постачання природного газу.
КИЇВ. 6 липня. УНН. Об’єм транзиту газу до Європи збільшився на 19%. Про це у коментарі УНН повідомив начальник відділу зв’язків з громадськістю та пресою ПАТ “Укртрансгаз” Максим Білявський.
КИЇВ. 12 грудня. УНН. Укртрансгаз погодив режими роботи ГТС по західному напрямку на 2015 рік. Про це йдеться в офіційному повідомленні компанії, передає УНН.
30 липня у Мукачівському районі Закарпаття іноземне підприємство «Петро Карбо Хем-Мукачево» завершило будівництво і ввело в експлуатацію комплекс з перекачки зріджених вуглеводневих газів (пропан, бутан) до Європи. Його будівництво тривало 2 роки і коштувало понад 100 млн грн. Загальна площа об’єкту – 42 гектари.
Еврокомиссар по энергетике Кадри Симсон призвала Баку увеличить ежегодные поставки газа в страны ЕС до 10 млрд кубометров. Она назвала Азербайджан надежным поставщиком энергии.
Усю відповідальність за транзит газу до Європи несе "Газпром", а не Україна, оскільки НАК "Нафтогаз" не має жодних юридичних зобов\'язань виконувати контракти російського монополіста.
КИЇВ. 4 грудня. УНН. Сьогодні в Берліні відбулася робоча зустріч Голови Правління ПАТ “Газпром” Олексія Міллера і Голови Правління НАК “Нафтогаз України” Андрія Коболєва. Про це УНН повідомили у прес-службі...
Призупинення відправок російського газу до України не загрожує його транзиту до Європи, повідомив голова правління НАК Андрій Коболєв журналістам у Києві в п\'ятницю.
Україну не влаштовує транзит 10-15 мільярдів кубометрів газу в рік з 2020 року, як це пропонує російський «Газпром». Бо прокачування такого малого об’єму точно буде збитковим.