Церква святкує 19 серпня - Преображення Господнє (Спаса). Це велике свято для всіх вірян, яке приурочене події, коли Ісус Христос з'явився перед християнами в божественному світлі, знаючи про все, що трапиться з ним у майбутньому. Читайте в матеріалі ТСН.ua все про свято Преображення Господнє, традиції цього дня та молитви.
Собор Пресвятої Богородиці святкують відразу після великого церковного свята — Різдва Христового. Читайте в матеріалі ТСН.ua, які традиції цього дня існують і які молитви промовляти до Діви Марії.
Наші предки з давніх-давен шанували безсрібників та чудотворців Косму та Даміана двічі на рік: 14 липня і 1 листопада. Для слов'ян ім'я Косма звучало надто незвично, тому вони замінили його на "Кузьма", а ці дні почали називали "Кузьминками". Читайте в матеріалі ТСН.ua про Літні Кузьминки, що це за свято та які традиції цього дня існують.
Щорічно 19 вересня православна церква святкує свято Михайлове чудо. 2022 року воно припадає на понеділок. Для України цей день має особливе значення, адже архангел Михаїл - покровитель Києва. Читайте в матеріалі ТСН.ua - що це за свято Михайлове чудо, що не можна робити і основні традиції.
14 серпня Перший Медовий Спас (Маковія або Медовий Спас). Це все назви одного свята, яке має велике значення для вірян. Цього дня др церкви прийнято нести мед, щоб пізніше там його освятити. Читайте в матеріалі ТСН.ua - що можна і не можна робити на Медового Спаса, основні традиції, молитва для захисту від неприємностей.
Цей апостол був улюбленим учнем Ісуса Христа. 21 травня в Православній Церкві - день апостола і євангеліста Іоанна Богослова. Читайте в матеріалі ТСН.ua про традиції цього дня і сильну молитву до Іоанна Богослова.
13 грудня Церква традиційно вшановує пам'ять одного з апостолів Ісуса Христа — Андрій Первозванного. Читайте в матеріалі ТСН.ua, які народні прикмети існували в наших предків і яких традицій дотримуються віряни.
4 серпня віряни святкують свято Марії Магдалини - послідовниці Ісуса Христа. Що не можна робити цього дня, які традиції існують? ТСН.ua підготував для вас цікаві факти про свято, а також сильну молитву до Марії Магдалини.
Вознесіння Господнє - одне з найбільших церковних свят. Читайте в матеріалі ТСН.ua, коли Вознесіння Господнє, що можна робити, про заборони дня і сильну молитву для кожного.
Щорічно 22 грудня Церква вшановує пам'ять святої Анни, яка є матір'ю Діви Марії. Саме цього дня, згідно з переказами, була зачата Богородиця. Читайте про традиції та історію 22 грудні в матеріалі ТСН.ua.
Одного недільного дня після відвідування храму бабуся і син вернулися додому не в доброму настрої. Причина була в тому, що повертаючись, вони зайшли в магазин, а там між ними сталося непорозуміння. Внук постійно виявляв різні бажання, а та у свою чергу спочатку відмовляла, а потім мовчала. Ось так вийшли з магазину лише з необхідними на...
Свято Віри, Надії, Любові та їх матері Софії - важлива подія в церковному календарі. Церква цього дня вшановує пам'ять трьох дівчаток-мучениць, які, разом з матір'ю, померли за віру в Христа. ТСН.ua розповідає, коли Віри, Надії, Любові і Софії, що це за свято, які традиції існують і яку молитву потрібно сьогодні читати.
Читайте в матеріалі ТСН.ua, коли церква святкує велике свято Петра і Павла 2022 року, які існують традиції цього дня, що не можна робити, а також про сильну молитву для здоров'я.
Читайте в матеріалі ТСН.ua про велике свято в православному календарі - Успіння Пресвятої Богородиці 2022 року. Воно присвячене дню смерті Діви Марії, яка стала Матір'ю Ісуса Христа, та переходу її в Царство Небесне.
Хрещення Господнє — останнє зі свят різдвяного циклу. Цього дня віряни святкують здійснення Таїнства Хрещення Ісуса Христа в річці Йордан. Що потрібно робити на Водохреще та які традиції існують — читайте в матеріалі ТСН.ua.
Щороку 11 вересня віряни святкують велике свято - Усікновення глави Іоанна Предтечі. Пов'язане воно зі скорботною подією, коли був страчений великий пророк Іоанн Хреститель. Читайте в матеріалі ТСН.ua про свято Усікновення глави Іоанна Предтечі, що можна і не можна робити цього дня.