Німеччина розгромила Португалію

2014-06-16 21:33
В першому турі квартету F збірна Португалії зазнала нищівної поразки від збірної Німеччині. В першому турі квартету F збірна Португалії зазнала нищівної поразки від збірної Німеччині. Перший тайм розпочався за беззаперечної переваги \"Бундестім\". Вже на 12-й хвилині Томаш Мюллер продемонстрував перевагу своєї команди в забитому м’ячі. Ще до перерви у ворота Руї Патрісіу влетіли два м’ячі. Отже результат на табло після першої половини гри був 3:0.Другий тайм проходив за сценарієм першого. Німеччина контролювала м’яч та була кращою на всіх клаптиках поля. В підсумку Мюллер в кінцівці матчу оформив перший хет-трик на цьогорічному мундіалі. Отже, фаворит групи виправдав довіру всіх спеціалістів, які прогнозували їхню перемогу. Відзначимо, що на 37-й хвилині центральний захисник Португалії Пепе отримав червону картку.Німеччина - Португалія - 4:0Голи: Мюллер, 12 (пен), 45, 78, Хуммельс, 32Німеччина: Нойєр, Боатенг, Мертезакер, Хуммельс (Мустафі, 73), Хеведес, Лам, Хедіра, Кроос, Озил (Шюррле, 63), Мюллер (Подольскі, 82), ГьотцеПортугалія: Патрісіу, Жоау Перейра, Бруну Алвеш, Пепе, Коентрау (Андре Алмейда, 65), Велозу (Р. Кошта, 46), Моутіньо, Мейрелеш, Нані, Угу Алмейда (Едер, 28), Роналду