КИЇВ. 21 лютого. УНН. Німеччина готується надати гуманітарну допомогу всім біженцям, які втечуть з України до сусідніх країн, повідомила міністр внутрішніх справ Ненсі Фаезер. ЇЇ слова наводить агенство dpa, передає УНН.
Американські чиновники повідомили західні ЗМІ, що в новому пакеті для України передбачені боєприпаси для далекобійних артилерійських систем HIMARS та зенітно-ракетних комплексів NASAMS.
Щеплені та ті, хто перехворів, зможуть безперешкодно зустрічатися, їм не потрібно буде надавати результати тесту на коронавірус під час відвідування низки закладів та магазинів.
Європейський Союз розробляє для України нову програму залучення інвестицій під назвою Контракт \"Реформи заради інвестицій\" (Reform Contract for Investment), повідомив європейський комісар з питань європейської політики сусідства Йоганнес...
КИЇВ. 11 листопада. УНН. Німеччина закликала інші розвинені країни приєднатися до плану підтримки економіки Африки, завдяки якому хочуть уповільнити наплив африканських мігрантів в Європу, передає УНН із посиланням на...
Правительство премьер-министра Италии Марио Драги готовит новый, мощный пакет военной помощи для Украины. Ожидается, что его доработают уже в ближайшие дни.
Через скорочення постачання російського газу Німеччина хоче запровадити додаткові заходи економії використання блакитного палива. Зокрема скорочено використання газу у промисловості та для виробництва електроенергії, а заповнення сховищ доведеться прискорити.
«Mark VI – це ідеальна військова техніка для України, щоб мати можливість хоча б частково розвивати свої морські можливості і як засіб для стримування російської агресії»
КИЇВ. 29 квітня. УНН. Біженці з України, які вимушено виїхали до Німеччини через російську агресію, зможуть отримати збільшені соціальні виплати, а також допомогу у пошуках роботи. Незабаром відповідний законопроект розглянуть у Бундестазі. Про це повідомляє УНН, посилаючись на Deutsche Wellе.
США оголосили про надання нової гуманітарної допомоги Афганістану на суму понад 266 мільйонів доларів після того, як американські війська залишать охоплену війною країну.
Про рішення стало відомо 4 червня на тлі насильства і пробуксовування мирних переговорів між угрупованням «Талібан» і підтримуваним Заходом урядом в Кабулі, а також невизначеності щодо майбутнього країни після виходу з