Німецька преса: У матчі проти України запахло смаленим

2020-11-15 15:30
Німецькі журналісти кажуть, що фортуна вчора явно зіграла за їхню збірну. Повідомляє сайт Sportanalytic.com. \"Незважаючи на те, що Німеччина з самого початку матчу спробувала взяти гру під контроль, Україна забила першою. Зубков передачею в штрафний знайшов Яремчука, який з 11-ти метрів поцілив у ближню дев\'ятку. Команда Шевченка грала мужньо і не закривалася в обороні. Але потім Німеччина струснулася і відповіла голами Сане і Вернера. Господарі поля контролювали гру, в якій до перерви було не так вже й багато моментів. А от у другому таймі вже запахло смаленим, але фортуна після ударів Зінченка, Марлоса і Мораеса в штангу була на боці німців. Горетцка міг забивати четвертий гол, але рахунок залишився незмінним - 3:1. Ця перемога підняла Німеччину на вершину групи\", - стверджує видання Kicker.ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Ліга Націй. Німеччина - Україна - 3:1 (ВІДЕО)Сайт Sportanalytic.com, читай новини про спорт українською!