Нотр-Дам накривають від дощів, щоб не зруйнувався собор
2019-04-24 13:31
Архітектори, які працюють над збереженням Собору Паризької Богоматері після пожежі, вирішили накрити постраждалі частини будівлі, щоб уберегти їх від дощів.
Група промислових альпіністів приступила до робіт із монтажу брезентового покриття на постраждалому від пожежі даху собору Паризької Богоматері, повідомляє у вівторок французьке радіо.
В ЮНЕСКО заявили, що з огляду на пожежу в Нотр-Дам де Парі стежитимуть за ситуацією і спробують допомогти зберегти і відновити собор, повідомила прес-служба організації.
В ЮНЕСКО заявили, что в связи с пожаром в Нотр-Дам де Пари будут следить в дальнейшем за ситуацией и попытаются помочь сохранить и восстановить Собор, сообщила пресс-служба организации.
Що означає, коли, один із найвідвідуваніших храмів світу у вогні? В суспільстві, в політиці, в Церкві, в Україні і світі стільки розбиття, умертвлення, каліцтва...
Льодовик Презена в Альпах втратив більше третини свого обсягу з 1993 року, після закінчення гірськолижного сезону захисники природи намагаються спробувати уповільнити танення льодовика.
Китайці братимуть участь у відбудові собору Натр-Дам у Парижі. Як інформує monitor-press з посиланням на агенцію AFP, відповідне порозуміння підписали в Пекіні французький міністр культури і директор китайського Бюро національної культурної спадщини. Підписантами були теж президенти Китаю і Франції.