КИЇВ. 18 листопада. УНН. Президент Російської Федерації Володимир Путін та президент Франції Еммануель Макрон провели телефонну розмову, основний акцент якої стосувався України та проведення \"нормандського формату\" 9 грудня в Парижі. Про це повідомляє пресслужба президента РФ, інформує УНН.
Президент України Володимир Зеленський у розмові з німецьким канцлером Ангелою Меркель обговорить ситуацію на Донбасі і майбутню зустріч радників лідерів \"нормандської четвірки\" в Берліні. Меркель підтвердила підтримку мирних ініціатив
Про це йдеться в повідомленні на сайті
Зокрема, Меркель запевнила Зеленського, що продовжить докладати зусилля для прогресу в мирному...
КИЇВ. 31 жовтня. УНН. Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков зустрівся з Федеральним міністром закордонних справ Німеччини Гайко Маасом та подякував сталу позицію в рамках “Нормандського формату”. Про це повідомляє УНН із посиланням на пресслужбу Верховної Ради України.
У Росії немає образи на те, що її не запросили на саміт за участю Німеччини, України та Франції. Є питання, які країни хочуть обговорити у форматі трьох, припустив Дмитро Пєсков.
Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба вважає, що нормандський формат все ще актуальний. При цьому в переговорному процесі на рівні міністрів закордонних справ існують проблеми.
Про це Кулеба заявив в інтерв'ю \"ТСН\".
Відповідаючи на питання \"живий чи мертвий нормандський формат\" Кулеба відповів: \"живіший за всіх живих\"...
У надзвичайно непростих умовах Нормандський формат себе виправдав. Зокрема, щодо нього велися перемовини і в Європейському Союзі, і зі Сполученими Штатами Америки. І можна точно говорити про те, що такий формат себе виправдав.
КИЇВ. 15 лютого. УНН. Франція хоче перезапустити “нормандський формат”. Про це французький президент Еммануель Макрон сказав під час Мюнхенської конференції в суботу, 15 лютого, передає УНН.
КИЇВ. 27 червня. УНН. Україні треба оживити нормандський формат. Про це Глава партії \"Слуга народу\" Дмитро Разумков заявив ефірі \"Українського радіо\", передає УНН.
КИЇВ. 19 жовтня. УНН. Канцлер Німеччини Ангела Меркель та Президент Росії Володимир Путін провели телефонну розмову, в ході якої, зокрема, підтвердили важливість виконання мінського комплексу заходів, досягнутих на зустрічах в нормандському форматі. Про це повідомляє УНН спираючись на заяви пресслужби Канцлера ФРН та Кремля, зазначається,що розмова відбулася за ініціативою німецької сторони.
Канцлер Німеччини Ангела Меркель провела телефонну розмову з президентом України Володимиром Зеленським. Про це йдеться на сайті німецького
Вони обговорили реалізацію Мінських угод та двостороннє співробітництво між Німеччиною та Україною, а також внутрішні події в Україні, включаючи ситуацію на
\"Обидві сторони наголосили на необхідності повної реалізації Мінських...
КИЇВ. 12 квітня. УНН. Німеччина вважає доцільним продовжити \"нормандський формат\" переговорів щодо врегулювання ситуації на Донбасі. Про це заявила канцлер Німеччини Ангела Меркель на спільному брифінгу із українським Президентом Петром Порошенком в Берліні, передає кореспондент УНН.