Новий секретар РНБО Олександр Литвиненко: що про нього відомо
2024-03-26 18:00
До того, як Литвиненка призначили у липні 2021 року керувати Службою зовнішньої розвідки України, він багато коментував безпекові питання. Зокрема і для Радіо Свобода.
Олександр Клименко очолить Спеціалізовану антикорупційну прокуратуру України. 19 липня конкурсна комісія завершила процедуру призначення керівника відомства, що є однією з вимог щодо кандидатства України в ЄС. Остаточне затвердження кандидатури Клименка – за Офісом генпрокурора.
Одна з найбільших в світі криптобірж Binance виділила українцям рекордних 1,2 млн доларів США для допомоги внутрішньо переміщеним особами. Читайте про це в матеріалі ТСН.ua.
З 17 грудня 2020 міську раду Харкова очолює Ігор Терехов. Колишній заступник Геннадія Кернеса і секретар міськради виконуватиме обов'язки мера до перевиборів. Що відомо про Ігоря Терехова, біографія чиновника - на
Ігорю Олександровичу Терехову 53 роки. Корінний харків'янин, народився 14 січня 1967
Першу вищу освіту здобув в 1990 році в Харківському...
Виявлений у Франції варіант коронавірусу B.1.640.2 відрізняється великою кількістю мутацій. Однак чи є він більш небезпечним, ніж його попередник Омікрон, поки що важко сказати.