КИЇВ. 3 червня. УНН. Основні зміни до українського правопису можна поділити на дві групи: власне зміни у написанні слів (без варіантів) і варіантні доповнення до чинної норми. УНН публікує основні нововведення.
КИЇВ. 28 січня. УНН. Окружний адміністративний суд скасував постанову уряду № 437 від 22 травня 2019 року про \"Питання українського правопису\". Про це повідомив один із позивачів - голова громадської організації \"Правова держава\" Ростислав Кравець на своїй сторінці у Facebook, передає УНН.
З сьогоднішнього дня рекомендується застосовувати норми і правила української мови в усіх сферах суспільного життя, зокрема, в офіційно-діловому стилі мови.
КИЇВ. 3 лютого. УНН. Український правопис, що був затверджений у 2019 році, залишається чинним, незважаючи на судові баталії. Про це сказав під час інтерв’ю одному з телеканалів міністр юстиції Денис Малюська, передає УНН з посиланням на Telegram-канал Міністерства юстиції.
КИЇВ. 30 травня. УНН. Новий український правопис, який був схвалений 22 травня, почне діяти уже 3 червня, передає УНН із посиланням на прес-службу Міносвіти.
КИЇВ. 3 червня. УНН. У найближчі 5 років питання на зовнішньому незалежному оцінюванні стосуватимуться лише тих норм, які не змінилися після набуття чинності новою редакцією \"Українського правопису\". Про це повідомила прес-служба Міністерства освіти і науки України, передає УНН.