Система протиповітряної оборони Російської Федерації у Криму є надто стара. Вона не може спрацьовувати проти сучасних ракетних систем, які на сьогодні використовує ЗСУ.
Кілька днів тому на конференції в Мюнхені прем’єр-міністр Росії Дмитро Медведєв заявив, що напружені відносини між Росією і Заходом можна сміливо назвати «новою холодною війною». Деякі західні експерти дійсно дотримуються такої...
Найгарячіша ситуація на фронтах України – на сході, куди Росія кидає додаткові сили,
Маючи тактичний успіх у районі Тошківки Луганської області, окупанти змогли прорватися західніше і перерізати дорогу до угруповання українських військ у Золотому і Гірському.
Кримський міст краще використовувати як засіб тролінгу, аніж брати як пріоритетну ціль для ураження українськими силами та засобами. Адже знищення такої споруди потребує колосальних ресурсів.
Після вибухів в окупованому Криму у російських окупантів виникнуть проблеми з логістичним забезпеченням. Як наслідок, російські війська втратять свою перевагу в кількості стволів артилерії та броньованої техніки.
Якщо російські війська розмістять на острові Зміїний систему протиповітряної оборони типу С-300, то отримають "парасольку", тобто прикриття з неба, яку втратили в особі затонулого крейсера "Москва".