Телекомунікаційна компанія Huawei у середу, 29 травня, подала позов до США з вимогою визнати антиконституційним включення концерну у \"чорний список\", а також заборону на придбання технологій американських IT-компаній.
Перелік складено Пентагоном на основі закону від 1999 року, який забороняє американським інвесторам володіти акціями компаній, пов\'язаних з військово-промисловим комплексом Китаю.
Дев\'ять китайських компаній потрапили до \"чорного списку\" Сполучених Штатів Америки через ймовірний зв\'язок з оборонною галуззю Китаю. У списку опинилися виробник смартфонів Xiaomi та виробник літаків Comac.
До розділу «Чистилище» неурядової організації «Миротворець» внесли главу проросійської організації «Український вибір – право народу» і главу політради партії «Опозиційна платформа – за життя» Віктора Медведчука.
Європейська комісія у середу затвердила «чорний список» із 23 країн з-за меж ЄС включно із Саудівською Аравією, які, на думку комісії, становлять загрозу для блоку через слабкий контроль за фінансуванням тероризму та відмиванням...
Державний департамент США вніс у чорний список 33 російських чиновника, що мають відношення до оборонної промисловості і розвідувальних відомств РФ. Про це повідомила представник Держдепартаменту Хізер
Зазначимо, що імена людей, які потрапили під санкції, не
Як зазначається, рішення з указом, який президент США Дональд Трамп напередодні, 20...
КИЇВ. 10 червня. УНН. Кілька найбільших технологічних компаній США та інших країн заборонили своїм співробітникам контактувати з колегами з китайської Huawei на тлі її внесення американською владою в чорний список. Про це повідомляє УНН з посиланням на Reuters.
Вірусологічна референс-лабораторія ЦГЗ України, яка входить до світової лабораторної мережі епіднагляду з питань діагностики SARS-CoV-2, надсилає ВООЗ зразки для подальшого підтвердження та секвенування.