За дев’ять місяців Національний банк надав правоохоронцям доступ до інформації в межах розслідування кримінальних правопорушень у банківській сфері 81 раз.
Національний банк України змінив правила зберігання, захисту, використання та розкриття банківської таємниці у зв’язку з набранням чинності закону України «Про валюту і валютні операції».
КИЇВ. 25 липня. УНН. Національний банк дозволив банкам давати інформацію, яка містить банківську таємницю, при здійсненні валютного нагляду, передає УНН з посиланням на повідомлення НБУ.
КИЇВ. 14 червня. УНН. Конституційний Суд України завершив на відкритій частині пленарного засідання слухання справи щодо відповідності Конституції України положень абзацу першого пункту 40 розділу VI “Прикінцеві та перехідні положення” Бюджетного кодексу України. Про це повідомив відділ комунікацій Конституційного Суду України та правового...
КИЇВ. 27 грудня. УНН. Кабінет міністрів ухвалив постанову “Про внесення змін до постанови Кабінету міністрів України від 20 червня 2018 р. № 512”, відповідно до якої удосконалено порядок надання одноразової допомоги у вигляді “пакунку малюка”, передає УНН з посиланням на повідомлення прес-служби...
КИЇВ. 21 серпня. УНН. Сьогодні Кабінетом Міністрів удосконалено порядок надання деяких видів державної допомоги. Про це передає УНН із посиланням на Міністерство соціальної політики України.
КИЇВ. 4 лютого. УНН. Національний банк України змінив процедуру розкриття банківської таємниці. Відтепер СБУ, ДБР, Нацполіція, НАБУ, АМКУ та прокуратура зможуть отримати до неї доступ без дозволу суду. Про це повідомляє пресслужба НБУ, передає УНН.
Заступник голови Національного банку Катерина Рожкова зазначила, що головною причиною банківської кризи, яка почалась у 2014 році, стало неякісне корпоративне управління.
Національний банк України визначив критерії та порядок віднесення об’єктів в банківській системі до об’єктів критичної інфраструктури та критичної інформаційної інфраструктури.
Національний банк України (НБУ) актуалізував умови отримання банками дозволу на включення залученого субординованого боргу в регулятивний капітал, повідомляється на веб-сайті Нацбанку.