КИЇВ. 27 березня. УНН. Для того, щоб в Україні відбулася 100%-ва валютна лібералізація необхідно забезпечити виконання стандарту BEPS та запровадження нульової декларації. Про це у ході зустрічі з ЄБА повідомив секретар Національної ради реформ, заступник глави Адміністрації Президента Дмитро Шимків, передає кореспондент...
Національний банк України (НБУ) затвердив і оприлюднив нормативно-правові акти, які є основою для нової ліберальної системи валютного регулювання, передбаченої законом \"Про валюту і валютні операції\".
Валютна лібералізація та лібералізація ринку праці - це складні системні реформи, які мають бути повністю підготовлені цього року, розпочаті та завершені наступного року, заявив прем\'єр-міністр Олексій Гончарук.
Глава Національного банку України (НБУ) Яків Смолій зберігає надію на ухвалення Верховною Радою до кінця року пакета законів, необхідних для повної лібералізації руху капіталу.
7 лютого 2018 року був ухвалений новий Закон України «Про валюту і валютні операції». Метою цього Закону було забезпечення реальної, а не декларативної, свободи здійснення валютних операцій. За минулі два роки Національний банк скасував приблизно 30 різних обмежень, але для повної валютної лібералізації НБУ має зробити два ключові кроки.
За перший місяць після набуття чинності закону про валютну лібералізацію, який дозволяє здійснювати операції з обміну валют онлайн, українці придбали через інтернет-банкінг 52 мільйони доларів.
Спеціальні санкції до суб\'єктів зовнішньоекономічної діяльності (ЗЕД), введені до 7 лютого - дати вступу в силу закону \"Про валюти і валютні операції\", продовжують діяти, йдеться в листі Мінекономрозвитку (МЕРТ) за підписом першого віце-прем\'єра - глави МЕРТ Степана Кубіва, переданому агентству \"Інтерфакс-Україна\" одним із...