КИЇВ. 8 липня. УНН. В Україні станом на початок липня функціонувало 76 банків, які нараховують 8269 відділень. Про це УНН повідомляє з посиланням на дані НБУ.
Станом на 1 жовтня 2020 року в Україні налічувалося 7329 діючих структурних підрозділів банків. Порівняно з початком року їх кількість скоротилася на 673.
КИЇВ. 3 квітня. УНН. В Україні станом на сьогодні працює близько 75% відділень банків та 95% банкоматів. Про це на брифінгу у п’ятницю повідомив заступник голови Національного банку України Олег Чурій, передає кореспондент УНН.
КИЇВ. 13 лютого. УНН. Нацбанк скасував формальні обмеження для розширення бізнесу банків. Про це повідомляє УНН з посиланням на публікацію прес-служби НБУ у Facebook.
Національний банк України визначив порядок роботи банківської системи та регламент роботи системи електронних платежів (СЕП) на наприкінці 2019 року та на початку 2020 року. Про це повідомляє прес-служба
Згідно з рішенням НБУ, 26, 27 грудня 2019 року СЕП працюватиме в режимі продовженого банківського дня - на дві
У робочу суботу, 28 грудня, до 13:00 через СЕП можуть здійснюватися...
Національний банк України визначив критерії для списання знецінених фінансових активів банків за рахунок резервів під очікувані збитки, що дозволить банкам позбавитися від непрацюючих кредитів.
Національний банк України після перерви через пандемію COVID-19 відновить цьогоріч стрес-тестування або оцінку стійкості в 30-ти банках, на які припадає 90% активів банківської системи, повідомила пресслужба регулятора у
Банки, в яких будуть проводитись стрес-тести, відібрані за трьома критеріями, зокрема розмір активів, зважених на ризик, обсяг депозитів, залучених від...
Кількість відділень банків в Україні за дев\'ять місяців 2018 року скоротилася на 7,6%, або на 723, - до 8,760 тис., свідчать статистичні дані, оприлюднені Національним банком України (НБУ).
КИЇВ. 9 квітня. УНН. Національний банк України затвердив перелік банків, які можуть брати участь у валютних інтервенціях у формі запиту щодо найкращого курсу у квітні-червні 2019 року. Про це УНН повідомляє з посиланням на прес-службу регулятора.
Національний банк України затвердив перелік банків, які можуть брати участь у валютних інтервенціях у формі запиту щодо найкращого курсу через функціонал RFQ у жовтні–грудні 2019 року.
Банки повинні забезпечити виконання критичних функцій, що забезпечують роботу центральних офісів: безперебійну роботу дистанційних каналів обслуговування і контакт-центрів.