На Івана Купала дощитиме на частині України - синоптики
2021-07-06 14:31
КИЇВ. 6 липня. УНН. В Україні 7 липня, коли відзначають свято Івана Купала, лише на півдні очікуються дощі, на решті ж території опадів не прогнозується. Про це УНН повідомили в Укргідрометцентрі.
КИЇВ. 15 квітня. УНН. На заході України у понеділок, 15 квітня, очікується погода без опадів, на півночі, у Вінницькій та Черкаській областях - без істотних опадів. Водночас на решті території України дощитиме, у Криму та Приазов\'ї місцями значні дощі. Про це УНН повідомляє з посиланням на дані Укргідрометцентру.
КИЇВ. 9 квітня. УНН. У західних, Житомирській, Київській та Вінницькій областях України у вівторок, 9 квітня, місцями невеликий дощ. Повітря вдень місцями прогріється до 23 градусів тепла. Про це УНН повідомляє з посиланням на дані Укргідрометцентру.
КИЇВ. 28 жовтня. УНН. На заході України у понеділок, 28 жовтня, пройде невеликий дощ, на решті території без істотних опадів. Повітря вдень прогріється місцями до 19 градусів тепла. Про це УНН повідомляє з посиланням на дані Укргідрометцентру.
КИЇВ. 27 листопада. УНН. По Україні у середу, 27 листопада, пройдуть дощі, подекуди з мокрим снігом. Про це УНН повідомляє з посиланням на дані Укргідрометцентру.
У свято Івана-Купала, 7 липня, у відпочинковому осередку «Верещиця» Яворівського національного природного парку стартує традиційний етнофестиваль «Яворівська бавниця».
Поліські обряди святкування Івана Купала відтворили у селі Немиринці. На фестиваль \"Купальські роси\" з\'їхалися тисячі гостей. Люди ворожили, спалювали опудало та стрибали через багаття.
Сьогодні, 7 липня, ще вдосвіта техпрацівники на території 53-го військового містечка м. Яворова Львівської області назбирали між житловими будинками гори сміття.
Сьогодні, 7 липня, ще вдосвіта техпрацівники на території 53-го військового містечка м. Яворова Львівської області назбирали між житловими будинками гори сміття.
Ярина ФедьківКиїв – Свято Івана Купала традиційно відзначають у ніч на 7 липня. По всій території України проходять ігрища та хороводи навколо ляльок-опудал, пускання на воду вінків, стрибання через вогнище. Купальські обряди сягають сивої давнини і до сьогодні знаходять прихильників серед українського народу.