На Харківському напрямку триває бій в районі Стариці - Генштаб
2024-05-17 13:32
На Харківському напрямку триває бій в районі Стариці - Генштаб
На Харківському напрямку тривають бої під Станицею, ситуація у Вовчанську контрольована, а українські війська покращують тактичні позиції на окремих ділянках.
КИЇВ. 25 травня. УНН. На Харківському напрямку основні зусилля противник зосереджує на утриманні зайнятих позицій. Обстріляв з артилерії цивільну інфраструктуру в районі населеного пункту Рубіжне. Крім того, ворог здійснив чергову спробу ведення наступальних дій у напрямку Тернової, успіху не мав. Про це повідомили в Генштабі ЗСУ, передає УНН.
Наразі на Харківщині тривають оборонні бої проти спроб російських окупантів вести наступальні дії та просуватися в глибину території нашої держави, повідомляють в оперативній інформації щодо російського вторгнення станом на 23:00 п'ятниці на сторінці Генерального штабу ЗСУ у Facebook.
Наразі на Харківщині тривають оборонні бої проти спроб російських окупантів вести наступальні дії та просуватися в глибину території нашої держави, повідомляють в оперативній інформації щодо російського вторгнення станом на 23:00 п'ятниці на сторінці Генерального штабу ЗСУ у Facebook.
КИЇВ. 9 травня. УНН. У Луганській області триває бій за Рубіжне. Окупанти намагаються заволодіти містом та створити сприятливі умови для подальшого розвитку наступальних дій в напрямках населених пунктів Лиман та Сєвєродонецьк. Про це повідомляє Генеральний штаб ЗСУ, передає УНН.
КИЇВ. 26 липня. УНН. На Харківському напрямку ворог Силами розвідувальної групи намагався розкрити побудову оборони наших військ, окупантів знешкоджено, передає УНН із посиланням на зведення Генштабу.
В ближайшее время ожидается усиление группировки войск на Харьковском направлении подразделениями из состава 1-й танковой армии Западного военного округа российской армии. Об этом говорится в ежедневной сводке Генерального штаба ВСУ.
Окупанти намагалися провести розвідку боєм в районі розплідника під Харковом, зазнали втрат і відійшли. Також росіяни зробили кілька спроб наступу на Донбасі, але змушені були відступити.
КИЇВ. 1 серпня. УНН. На Харківському напрямку ворог здійснив артилерійські обстріли районів Харкова, Прудянки, Нового та ще чотирнадцяти населених пунктів. Про це йдеться у повідомленні Генштабу, передає УНН.
Українські військові відбили штурм ворога поблизу низки населених пунктів. Водночас ЗСУ ведуть успішний контрнаступ на Харківському напрямку. За 3 дні наші воїни просунулися на 50 кілометрів.