На Полтавщині затримали групу автовикрадачів, до якої входили поліцейські
2016-10-19 17:02
КИЇВ. 19 жовтня. УНН. На Полтавщині правоохоронці затримали організованну злочинну групу викрадачів автомобілів, до якої входили двоє працівників поліції. Про це УНН повідомили в прес-службі прес-службі Нацполіції.
Служба безпеки України викрила в Запорізькій області організовану злочинну групу з чотирьох осіб, до якої входили колишні співробітники райвідділів поліції, а також діючий поліцейський, які займалися шантажем і...
КИЇВ. 10 травня. УНН. На території Полтавської області правоохоронці затримали групу осіб, які займалися сутенерством. Трьох учасників вже посадили під цілодобовий домашній арешт. Про це повідомляє відділ комунікації поліції Полтавської області, передає УНН.
КИЇВ. 3 квітня. УНН. На Полтавщині затримали групу осіб, які підозрюються у вчиненні серії тяжких злочинів, зокрема підпалу автомобіля, викрадення людей та рекет. Про це повідомляє УНН із посиланням на пресслужбу Департаменту внутрішньої безпеки Національної поліції України.
Німецька поліція провела масштабну операцію в чотирьох німецьких федеральних землях. Під час обшуків поліція затримала групу контрабандистів людей, членами якої є й українці.
Управління протидії наркозлочинності спільно зі слідчими слідчого управління Головного управління Національної поліції України в Харківській області викрили групу, що займалася розповсюдженням метадону, повідомляє відділ комунікацій ГУ Нацполіції в Харківській області.
Співробітники Нацполіції України затримали наркоторговців, серед яких були й іноземці, які поширювали наркотики на території Києва і регіону шляхом \"закладок\" і продажу \"з рук в руки\".
Правопорушники використовували найсучасніші технології для відкриття автомобіля. Викрадені авто пропонували власникам повернути за винагороду або розбирали і продавали на запчастини.
Двоє діючих співробітників Національної поліції України та один співробітник Служби безпеки України входили до складу банди, члени якої викрадали людей і вимагали в них гроші, повідомляє Офіс генерального прокурора України на своїй сторінці у Facebook.
КИЇВ. 22 листопада. УНН. У Польщі прикордонники викрили злочинну групу осіб, яка організувала незаконне переправлення іноземців до Польщі та держав Євросоюзу. Про це повідомляє \"Польське радіо\", передає УНН.