ЛЬВІВ-КИЇВ. 9 січня. УНН. У Львівській області у меліоративному каналі знайшли тіло чоловіка. Припускають, що він помер від переохолодження. Про це повідомляє УНН з посиланням на департамент з питань цивільного захисту Львовскої...
ЛЬВІВ-КИЇВ. 29 квітня. УНН. На Львівщині зафіксована 13-та смерть людини, інфікованої коронавірусом. Про це УНН повідомили у пресслужбі Львівської міської ради.
ЛЬВІВ-КИЇВ. 16 червня. УНН. На Львівщині через коронавірус помер 28-річний чоловік. Про це повідомилиа керівниця міського штабу протидії коронавірусу Галина Слічна, передає кореспондент УНН.
КИЇВ. 6 травня. УНН. Житель одного із сіл Золочівського району, що на Львівщині, помер внаслідок ударів сусідського коня. Про це повідомила прес-служба Золочівського відділу поліції, передає УНН.
КИЇВ. 7 травня. УНН. Щорічно 138 тисяч осіб помирають від укусів змій. Сьогодні Всесвітня організація охорони здоров\'я (ВООЗ) представила нову стратегію, покликану скоротити це число. Її головні елементи - доступність протиотрут і роз\'яснення населенню про небезпеки, які їх підстерігають. Про це повідомляє УНН з посиланням на Новини ООН.
8 січня близько 10:50 у сел. Новоставці Радехівського району на Львівщині у меліоративному каналі було виявлено тіло місцевого мешканця, 1957 року народження, без ознак насильницької смерті.
КРОПИВНИЦЬКИЙ-КИЇВ. 10 липня. УНН. У Кіровоградській області чоловік помер від лептоспірозу, діагноз було підтверджено лабораторно. Про це кореспондента УНН поінформували в обласному лабораторному центрі.
КИЇВ. 28 вересня. УНН. В районі сіл Байківці та Соборне Тернопільського району чоловік помер у полі від переохолодження. Про це повідомляє УНН з посиланням на прес-службу управління поліції в Тернопільській області.
КИЇВ. 27 січня. УНН. У Рівненській області 50-річний чоловік помер від ускладнень грипу. Про це повідомляє УНН із посиланням на Рівненський обласний лабораторний центр МОЗ України.