Після того, як місцева жителька побачила маленького хлопчика, який був весь у бруді та синцях, без нагляду дорослих і зателефонувала у поліцію, правоохоронці встановили особи батьків хлопчика.
КИЇВ. 2 червня. УНН. У Переяслав-Хмельницькому Київської області поліцейський \"пристрілював\" рушницю, коли випадково один постріл влучив на подвір’я, де у той час гуляв малолітній хлопчик. Про це повідомила прес-служба ГУ Нацполіції в області, передає УНН.
КИЇВ. 18 червня. УНН. У середу ввечері до поліції надійшло повідомлення про зникнення безвісти в селі Снячів 5-річного хлопчика. Дитина вийшла з подвір\'я будинку та не повернулася. Про це повідомляє УНН з посиланням на поліцію Чернівецької області.
Вночі Бойовики відкрили вогонь по місту Мар\'їнка (Донецька обл), унаслідок розриву снаряду поранено 5-місячну дівчинку, повідомляє прес-служба Мар\'їнського рв ГУМВС України в Донецькій області.
Загадково зниклих дітей шукали правоохоронці, місцеві і кінологи. Службовий собака весь час повертався у двір, немов підказував, що діти десь тут, розповідають односельці загиблих дітей.
На Львівщині розпочато досудове розслідування за фактом смерті 7-річного хлопчика, який проживав у одному з сіл Стрийського району. Попередня причина смерті дитини – самогубство.
КИЇВ. 15 квітня. УНН. Після більше ніж півдоби пошуків зниклого 2-річного хлопчика Богдана Уніченка на Київщині знайшли. Про це повідомив у Facebook начальник ГУНП у Київській області Андрій Нєбитов, передає УНН.