КИЇВ. 29 квітня. УНН. Служба безпеки задокументувала незаконний видобуток піску у промислових масштабах у Коростишівському районі Житомирщини, який організував ексдепутат Житомирської міської ради та завдав збитків державі понад 204 млн гривень. Про це повідомляє УНН із посиланням на пресцентр СБУ.
КИЇВ. 21 лютого. УНН. На Житомирщині директора держпідприємства підозрюють у заподіянні державі шкоди на суму понад 13,6 млн грн через незаконний видобуток корисної копалини (піску) без дозвільних документів. Про це повідомляє УНН з посиланням на пресслужбу прокуратури Житомирської області.
Видобуток веде судно-земснаряд з портом приписки м. Туапсе, РФ, що належить компанії Trans Services Maritime. Крадений пісок використовують для незаконного будівництва Керченського моста, заявили в ГПУ.
У вівторок, 10 квітня, суд заарештував російське судно-земснаряд, яке здійснює незаконний видобуток піску в районі заповідника Лебедині острови в Каркінітській затоці Чорного моря біля берегів окупованого Криму.
КИЇВ. 18 травня. УНН. Прокурори домоглися у суді чергового арешту судна, власник якого незаконно видобував пісок в окупованому Криму. Про це повідомили у пресслужбі Офісу Генпрокурора, передає УНН.
Обвинувальний акт стосовно керівника фермерського господарства, підозрюваного в незаконному видобутку піску в Вовчанському районі Харківської області, направлено до суду.
ЖИТОМИР-КИЇВ. 23 квітня. УНН. Близько 100 тонн львівського сміття виявили на міжпольовій дорозі території села Кропивня, що в Хорошівському районі Житомирської області. Про це повідомили у Новоборівській громаді Хорошівського району, передає кореспондент УНН.
КИЇВ. 27 жовтня. УНН. Директору одного з держпідприємств Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства повідомлено про підозру завданні 40 млн грн шкоди державі через незаконний видобуток піску. Про це УНН повідомляє з посиланням на пресслужбу ОГПУ.
КИЇВ. 19 грудня. УНН. Верховна Рада України ухвалила в цілому законопроект № 2240 щодо урегулювання питання видобутку бурштину. Відповідне рішення підтримали 279 народних депутатів України, передає кореспондент УНН.
КИЇВ. 20 травня. УНН. Троє жителів Кіцманського району Чернівецької області, не маючи дозвільних документів, видобували піщано-гравійну суміш з русла річки Прут. Про це УНН повідомляє з посиланням на пресслужбу поліції Чернівецької області.
Працівники Управління захисту економіки Львівщини спільно з працівниками обласної прокуратури викрили та припинили діяльність групи осіб, які здійснювали незаконний добуток корисних копалин.