Міністерство юстиції 28 серпня 2020 року внесло зміни до Порядку реалізації арештованого майна. Розділено функції адміністратора та організатора в системі реалізації арештованого майна: «ProZorro.Продажі» стало адміністратором, а СЕТАМ – організатором.
З початку карантину на електронному майданчику OpenMarket державного підприємства \"Система електронних торгів арештованим майном\" (сетах) реалізували 1143 лота на суму 375,81 млн грн, повідомила прес-служба Міністерства юстиції України.
КИЇВ. 4 лютого. УНН. Державне підприємство \"СЕТАМ\" за 5 років роботи реалізувало арештованих активів на суму близько 11,5 млрд грн. Про це під час пресконференції у вівторок, 4 лютого, розповів генеральний директор ДП \"СЕТАМ\" Віктор Вишньов, передає кореспондент УНН.
КИЇВ. 5 лютого. УНН. Верховна Рада ухвалила за основу законопроект №3360-1 про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо усунення розбіжностей та осучаснення реалізації майна в іпотеці та виконавчому провадженні. Відповідне рішення підтримали 276 народних депутатів України, передає кореспондент УНН.
Перший етап тестування прототипу реєстру арештованого майна завершено, систему буде запущено в дослідну експлуатацію до кінця року, повідомила прес-служба Національного агентства України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів (АРМА).
Антимонопольний комітет України (АМКУ) у вівторок більшістю голосів проголосував проти рішення про визнання Міністерства юстиції порушником законодавства про захист економічної конкуренції на ринку реалізації арештованого майна, повідомила державний уповноважений АМКУ Агія Загребельська.
Офіс генпрокурора направив в суд обвинувальний акт щодо колишнього народного депутата України. Його підозрюють у підбурюванні до надання
Про це повідомляє прес-служба Офісу
Джерело РБК-Україна в прокуратурі повідомило, що мова йде про екс-нардепа Ігоря
За данимим слідства, колишній народний обранець з \"антикорупціонером\" підбурювали представника однієї з...
КИЇВ. 23 квітня. УНН. Прокурори Спеціалізованої антикорупційної прокуратури та детективи Національного антикорупційного бюро України зупинили схему продажу майна російського “Газпрому” в Україні за заниженою вартістю. Про це повідомляє УНН із посиланням на пресслужбу САП.