Найбільшим постачальником за сумою укладених договорів за весь період карантину стало казенне науково-виробниче об\'єднання Форт МВС України - понад 140 млн гривень.
Міністерство фінансів України повідомило, що на придбання товарів і послуг необхідних для запобігання поширенню коронавірусної інфекції витратили 3,25 мільярда
Так, за даними Держказначейства, 911 мільйон гривень виділили з Держбюджету, 2,34 мільярда – з місцевих
Зазначається, що у червні на протидію коронавірусу витратили 624 мільйона
17 червня...
За даними Держказначейства, станом на 1 жовтня 2020 року на придбання товарів та послуг для запобігання поширенню COVID-19 за рахунок бюджетів усіх рівнів здійснено платежів на суму 6,75 млрд грн.
КИЇВ. 14 вересня. УНН. У бюджеті на 2021 рік на боротьбу з COVID-19 передбачено 19, 4 мільярди гривень. Про це заявив міністр фінансів Сергій Марченко під час пресбрифінгу, передає кореспондент УНН.
Станом на 23 жовтня з Фонду боротьби з COVID-19 витратили 52% від загальної суми. Це 34,1 млрд гривень з 66 мільярдів.
Про це інформує прес-служба Міністерства фінансів.
\"На сферу охорони здоров'я використано 5,8 млрд грн з передбачених 16,3 млрд грн або 35%\", - відзначає міністерство.
На закупівлю апаратів штучної вентиляції легенів витратили 21 млн гривень зі 100 виділених...
КИЇВ. 23 липня. УНН. У Білорусі на боротьбу з пандемією COVID-19 витратили майже пів мільярда рублів. Про це на нараді з керівництвом економічного блоку країни заявив президент Білорусі Олександр Лукашенко, пише агентство БЕЛТА, передає УНН.
КИЇВ. 21 серпня. УНН. Бюджетні видатки, які пов’язані з протидією коронавірусної хвороби вже склали близько 25 млрд грн, з Фонду боротьби з COVID-19 використано 16,9 млрд грн. Про це повідомляє УНН із посиланням на пресслужбу Мінфіну.
Бюджетні видатки, які пов’язані з протидією коронавірусної хвороби вже склали близько 25 млрд грн, з Фонду боротьби з COVID-19 використано 16,9 млрд грн.
КИЇВ. 8 травня. УНН. Найбільше бюджетних коштів на боротьбу з коронавірусом наразі були оплачені через казначейства Києва, Київської та Харківської областей, а найменше — Кіровоградської, Луганської і Чернігівської областей. Про це заявив Голова Рахункової палати Валерій Пацкан, передає УНН із посиланням на пресслужбу Рахункової палати.