КИЇВ. 9 січня. УНН. У грудні 2019 року ціни на продовольство в світі досягли найвищого рівня за останні п\'ять років. Про це повідомляється в звіті Продовольчої і сільськогосподарської організації ООН (ФАО), передає УНН.
КИЇВ. 12 квітня. УНН. У 2018 році інфляційний тиск підтримуватиме більш суттєве, ніж очікувалося раніше, зростання цін на продовольчі товари, передає УНН з посиланням на повідомлення НБУ.
КИЇВ. 16 серпня. УНН. Ціни на соціальні продукти харчування в Україні почнуть зростати у вересні. Про це у своєму блозі написав економічний журналіст Юрій Григоренко, передає УНН.
КИЇВ. 11 квітня. УНН. Протягом березня поточного року в Україні подорожчала низка соціальних продуктів харчування. Про це повідомляє Держстатистики, передає УНН.
КИЇВ. 12 червня. УНН. У НБУ зниження інфляції у травні до 11,7% у річному вимірі (порівняно з 13,1% у квітні) пояснили стрімким уповільненням подорожчання продуктів харчування, передає УНН з посиланням на коментар Нацбанку.
Антимонопольний комітет зафіксував зростання роздрібних цін у деяких регіонах: гречана крупа подорожчала більше ніж на 50%, майже на 60% подорожчала картопля.
Прогноз МВФ не говорить про те, що продукти харчування в Україні будуть дешевшати. Тобто все буде дорожчати, але не такими швидкими темпами, як раніше.
КИЇВ. 18 вересня. УНН. У 2018 році український уряд кардинально змінив систему розподілу держдотацій у сфері АПК. У результаті з семи державних програм працюють лише три, а зростання цін на продукти ніхто навіть не береться прогнозувати. Про це у своєму блозі написав економічний експерт, кандидат економічних наук Павло Мороз, передає...
КИЇВ. 25 березня. УНН. Міністр внутрішніх справ Антон Геращенко передав до Антимонопольного комітету аналітичну інформацію про звищені ціни на продукти харчування та овочі під час карантину. Про це він повідомив у Facebook, передає УНН.
ТОВ \"АТБ-Маркет\" (Дніпро), що володіє в Україні мережею магазинів формату \"дискаунтер\" і належить до складу корпорації \"АТБ\", підвищує ціни на соціальні категорії продуктів харчування та товари першої необхідності на тлі зростання закупівельних цін постачальників.