Глобальний відступ (танення) льодовиків розпочалося ще у XIX столітті, але лише впродовж останніх 20 років на нього почала впливати діяльність людини, стверджують австрійські вчені.
Міжнародна група вчених стверджує, що великі обсяги радіоактивних частинок, які залишилися від випробувань ядерної зброї, можуть вивільнитися з льодовиків, що швидко тануть.
КИЇВ. 2 липня. УНН. Кліматичні зміни чинять негативний вплив на льодовики в Таджикистані. На території Таджикистану налічується понад 13 тисяч льодовиків. Про це повідомляє УНН з посиланням на Анадолу.
КИЇВ. 9 вересня. УНН. З 2012 року темпи скорочення маси льоду в Антарктиді потроїлися. Про це йдеться в повідомленні Програми ООН з навколишнього середовища в Twitter, передає УНН.
Дослідники з Каліфорнійського університету в Ірвайні і Лабораторії реактивного руху NASA зібрали дані про льодовики Гренландії за останні 46 років і визначили, скільки льоду острів втратив.
Вчені Університету Джона Хопкінса, США, з’ясували, що хімічні речовини, використовувані при приготуванні м’ясних продуктів, підвищують ризик розвитку маніакального синдрому.
Вже до кінця століття середня температура на планеті може збільшитися на чотири градуси. А це в свою чергу призведе до небувалих засух і масштабних повеней.