Нове дослідження показало, що використання генетично модифікованих рослин знижує навантаження на ґрунт, зменшує витрату води і викиди газу в атмосферу.
Наукові співробітники Університету Малайзії проаналізували наукову інформацію про здатності грибів впливати на роботу мозку, а також оцінили 11 видів їстівних та лікарських грибів у їх впливі на організм мишей і щурів. У підсумку було виявлено: що містяться в їстівних грибах речовини ефективно забезпечують захист від розвитку хвороби...
Група науковців із Китаю встановила, що ймовірним проміжним хазяїном нового типу коронавірусу є тварина панголін, повідомляє в п\'ятницю китайське телебачення.
У кишечнику людини є бактерії, які виробляють електрику. Бактерія здатна спровокувати серйозні хвороби. Найчастіше ентерокок фекальний зустрічається в тонкій кишці
КИЇВ. 15 травня. УНН. Коронавірус може локалізуватися в кишечнику і поширюватися за допомогою відходів життєдіяльності. Про це йдеться в дослідженні китайських вчених, опублікованому в журналі Nature Medicine, зазначає УНН.
У Мексиці співробітники Національного інституту антропології та історії при огляді ушкоджень храму епохи ацтеків Теопансолько, які були завдані в результаті торішнього землетрусу, виявили більш давню структуру.