Мінфін України розпочав комплексну верифікацію одержувачів соціальних виплат
2016-03-01 15:32
Міністерство фінансів України розпочало системну комплексну верифікацію одержувачів соціальних виплат, повідомила міністр фінансів України Наталія Яресько.
Міністерство фінансів України буде повною мірою виконуватиме рішення Конституційного суду щодо неконституційності положень Бюджетного кодексу, які давали Мінфіну право отримувати інформацію, що містить персональні дані....
Управління соціального захисту населення Яворівської РДА виступило зі зверненням до одержувачів соціальних допомог, в якому наголошує, що будь-яка інформація про неофіційне працевлаштування за кордоном є вагомою підставою для повернення одержаних державних соціальних виплат та подальшого скеровування такої інформації до правоохоронних органів.
Міністерство фінансів України відновило верифікацію виплат громадянам соціальної допомоги. Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на прес-службу
Як зазначили в міністерстві, це стало можливим завдяки змінам до Бюджетного кодексу, які дозволяють отримання персональних даних при верифікації та моніторингу державних виплат (законопроект...
Зокрема, цей закон не може бути підписаний, оскільки ним пропонується закріпити положення, що центральний орган виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну фінансову та бюджетну політику, під час здійснення верифікації та моніторингу державних виплат безоплатно отримує відомості з Державного реєстру прав в електронній формі у форматі бази даних, витягу та/або в іншій формі...
Міністерство фінансів побудувало інформаційно-аналітичну платформу верифікації виплат пенсій, субсидій, інших соцвиплат, яка об\'єднує в одному місці інформацію про реципієнта з багатьох джерел.
Президент України Володимир Зеленський підписав закон \"Про верифікацію і моніторинг державних виплат\" №324-ІХ, який Верховна Рада ухвалила 3 грудня, повідомляє прес-служба президента.
На перевірку доходів українців у рамках надання субсидій чекали давно. Адже пільги – це широке поле для маніпуляцій, корупції та виплати незрозумілих коштів так званим «мертвим душам».
За прогнозом Міністерства фінансів, Україна у 2021 році витратить 585,13 млрд грн на обслуговування та виплату державного боргу, що утворився на 1 січня. Пікові обсяги платежів припадають на березень, червень і вересень.