КИЇВ. 10 квітня. УНН. Міжнародний валютний фонд дав прогноз чисельності населення України на період до 2024 року. Про це йдеться в матеріалах до квітневого огляду МВФ \"Перспективи світової економіки\" (World Economic Outlook), передає УНН.
Міжнародний валютний фонд прогнозує зростання ВВП України на 2,7% у 2019 році і на 3,0% в 2020 році. Про це йдеться в квітневому огляді МВФ \"Перспективи світової економіки\" (World Economic Outlook).
У порівнянні з даними від грудня 2018 року, прогноз по зростанню економіки України не змінений.
МВФ також прогнозує уповільнення інфляції в Україні до 8,0% в 2019 році і до 5,9% в 2020 році...
КИЇВ. 6 листопада. УНН. За новим прогнозом Міжнародного валютного фонду, зростання реального валового внутрішнього продукту України залишатиметься на рівні 3,0% у 2019 та 2020 роках. Про це йдеться у в новій доповіді МВФ Regional Economic Outlook: Europe за листопад, передає УНН.
КИЇВ. 22 грудня. УНН. Зниження інфляції в зоні євро до негативних значень обумовлено тимчасовими факторами, показник знову буде рости. Про це йдеться в поширеній у вівторок заяві Міжнародного валютного фонду (МВФ), пише УНН.
КИЇВ. 21 січня. УНН. Міжнародний валютний фонд спрогнозував зниження зростання світової економіки в поточному і в наступному році. Про це йдеться в новій доповіді Міжнародного валютного фонду (МВФ), представленій у понеділок, передає...
Міжнародний валютний фонд (МВФ) оновив прогноз щодо цін на нафту в 2019 і 2020 роках, скорегувавши його до рівня нижче 60 доларів за барель, сказано в новій доповіді організації World Economic Outlook.
Міжнародний валютний фонд (МВФ) у своїх розрахунках виходить з того, що середньорічний курс гривні до долара становитиме в 2018 році - 27,07 грн/долар, в 2019 році - 28,66 грн/долар і в 2020 році - 29,92 грн/долар. Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на жовтневий огляд МВФ \"Перспективи світової економіки\" (World Economic
Згідно з прогнозом МВФ, зростання ВВП України складе в...
Росія поступатиметься іншим країнам Східної Європи в економічному зростанні. Поміж причин називають слабкий розвиток інфраструктури, старіння населення і надмірна присутність держави в економіці.
Міжнародний валютний фонд зберіг прогнози зростання світової економіки на рівні 3,9% впродовж нинішнього і наступного років, однак попередив про підвищення ризиків, які можуть негативно вплинути на таку тенденцію.