Мінекономіки оцінило падіння ВВП України за 10 місяців
2020-12-09 17:01
КИЇВ. 9 грудня. УНН. Скорочення економіки України за підсумками січня-жовтня 2020 року сповільнилося до 5,2% з 5,5% падіння за перших дев\'ять місяців. Про це УНН повідомляє з посиланням на дані Мінекономіки.
Реальний валовий внутрішній продукт (ВВП) України у січні-червні 2020 року скоротився на 6,5%. Це трохи більше, ніж падіння на 5,9% за перші п'ять місяців
Про це йдеться в огляді Департаменту стратегічного планування та макроекономічного прогнозування
У міністерстві оцінюють падіння ВВП за II квартал 2020 року до ІІ кварталу 2019 року на рівні 11%, що є дещо меншим ніж...
Реальний валовий внутрішній продукт (ВВП) України у січні-травні 2020 року скоротився на 5,9%. Це трохи більше, ніж падіння на 5,0% за перші чотири місяці
Про це йдеться в огляді Департаменту стратегічного планування та макроекономічного прогнозування
Як зазначається в огляді, в травні результати діяльності більшості видів економічної діяльності продемонстрували...
Реальный валовой внутренний продукт (ВВП) Украины в 2020 году сократился на 4,2%. Это немного лучше, чем официальный прогноз правительства, который предусматривал падение на 4,8%.
КИЇВ. 5 листопада. УНН. Падіння економіки України у січні-вересні оцінюється у 5,5%. Про це йдеться в оприлюдненому сьогодні огляді Міністерства розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства, передає УНН.
Падіння ВВП очікується в межах прогнозованих тенденцій - до 5%. Найсильніше криза позначилася на малому бізнесі і середньому бізнесі, частка яких у ВВП незначна.
Падіння економіки України за підсумками п\'яти місяців цього року порівняно з аналогічним періодом минулого року прискорилося до 5,9% із 5% за підсумками чотирьох місяців, йдеться в огляді економічної політики Мінекономіки у четвер.
КИЇВ. 6 серпня. УНН. Валовий внутрішній продукт України в січні-червні 2020 року скоротився на 6,5%. У другому кварталі падіння очікується на рівні 11%. Про це повідомляє УНН із посиланням на дані огляду Департаменту стратегічного планування та макроекономічного прогнозування Мінекономіки.
КИЇВ. 11 вересня. УНН. Падіння економіки України у січні-липні 2020 року оцінюється на рівні 6,2%, проти 6,5% за підсумками першого півріччя цього року. Про це йдеться в огляді економічної активності за 7 місяців від Мінекономіки, передає УНН.
КИЇВ. 10 серпня. УНН. Падіння ВВП України за підсумками 2020 року становитиме 6% замість очікуваних у квітні 4,2%. Про це йдеться в консенсус-прогнозі Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України, передає УНН.
Валовий внутрішній продукт (ВВП) України, згідно з оцінкою Мінекономіки, в першій половині 2020 року скоротився на 6,5% проти аналогічного періоду 2019 року, зокрема, в другому кварталі падіння становило 11%, що менше, ніж очікувалося раніше (14%).
Валовий внутрішній продукт України в першому кварталі 2020 року скоротився на 1,2%, таку оцінку оприлюднило на своєму сайті у вівторок Мінекономіки, яке раніше прогнозувало його зниження на 0,9%.
Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України оцінює падіння валового внутрішнього продукту України (ВВП) за підсумками січня-березня 2021 року в 3%, повідомляється в Огляді економічної активності, оприлюдненому на сайті міністерства в понеділок.
Падіння валового внутрішнього продукту (ВВП) України за підсумками 2020 року складе 5%. Це вище офіційного макпрогноза Мінекономіки.
Про це сказав міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Ігор Петрашко за час Ukrainian Investment Roadshow.
\"Думаю, що ВВП впаде на 5%. А раніше ми очікували 4,8%. І це в принципі близько до того, що ми прогнозували\", - сказав він...
Падіння ВВП України за підсумками січня-липня 2020 року сповільнилося до 6,2% порівняно з 6,5% в першому півріччі цього року, зазначено в огляді економічної активності за сім місяців 2020 року, оприлюдненому Міністерством розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства в п\'ятницю.
Скорочення обсягів ВВП у січні-серпні 2020 року становитиме 5,8%, очікує Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України в огляді економічної активності в серпні.