Міністерство аграрної політики запевняє, що 30-денний воєнний стан не спричинить дефіциту продовольства, оскільки пропозиція продуктів значно перевищує попит.
КИЇВ. 19 червня. УНН. З початку квітня територією України спостерігалися випадки посухи, проте червневі опади стабілізували ситуацію і вивели більшість областей із зони ризику. Незважаючи на те, що деякі області на півдні та сході країни залишаються без опадів, прогноз цьогорічного врожаю залишається на рівні минулого – у форматі \"60 млн тонн +\". Про це повідомляє УНН з посиланянм...
КИЇВ. 20 червня. УНН. На харчові потреби українцям вистачає п’ятої частини зібраної пшениці, а недобору зерна в Україні не передбачається. Про це зазначив заступник міністра аграрної політики Віктор Шеремета, передає УНН з посиланням на прес-службу...
КИЇВ. 12 квітня. УНН. Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України підписало меморандум з основними учасниками зернового ринку щодо обсягів експорту пшениці. Відтак запевняють, що дефіциту хліба а Україні не буде. Про це повідомляє УНН із посиланням на пресслужбу Мінекономіки.
КИЇВ. 9 квітня. УНН. Довгий час Україну в світі сприймали виключно як країну-постачальника сировини. Усе тому, що експортувати продукцію з високою доданою вартістю набагато складніше. Але сьогодні Україна відходить від \"сировинної парадигми\", поставки готової продукції за кордон зростають. Про це в коментарі УНН заявив генеральний директор Директорату стратегічного планування та...
КИЇВ. 5 травня. УНН. На сьогодні в Україні забезпечена продовольча безпека, відсутній дефіцит у магазинах, а ціни на продукти нормалізувались. Про це сказав у вівторок на брифінгу міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Ігор Петрашко, передає кореспондент УНН.
Про це заявив генеральний директор Директорату стратегічного планування та євроінтеграції Міністерства аграрної політики та продовольства України Олександр Жемойда.
Україні не загрожує дефіцит дизельного палива через скорочення поставок з Росії. Більше того, протягом 3-5 років вітчизняний ринок може повністю перейти на інші джерела поставок.
Фури з товарами проходять кордони без перешкод, заявили в митниці. Там також нагадали, що 90% продуктів, які споживають українці - місцевого виробництва.