Ранковий надлишок валюти провалив котирування в перші 30 хвилин сесії до позначки нижче ніж 26,70 гривень за долар, але НБУ оперативно вийшов в \"анонімному\" форматі зі скупкою традиційних 15 млн доларів по 26,69 гривень і фактично вирівняв попит і пропозицію.
П\'ятниця, як ми і попереджали в своєму ранковому прогнозі - пройшла досить динамічно, як для останнього дня ділового тижня. Причому з періодичним нервуванням як для клієнтів, так і для дилерів банків.
Ця п\'ятниця буде дуже напруженою на валютному ринку. Спекулятивне розгойдування курсу і гра «на підвищення» тільки посиляться, а більшість факторів працюватимуть знову проти гривні.
П\'ятниця не буде найактивнішим днем цього тижня за обсягами операцій на валютному ринку, але збереже досить позитивний настрій щодо перспектив гривні на найближчий час.
Вівторок пройшов досить позитивно для гривні на валютному ринку незважаючи на те, що нацвалюта трохи подешевшала відносно долара і євро. Але основні небезпеки і загрози для курсу - сьогодні не спрацювали.
Валютний ринок четверга, як і прогнозувалося своєму ранковому коментарі - пройшов під знаком пожвавлення торгів і загального настрою на зміцнення гривні.
П\'ятниця, як ми і передбачали в своєму ранковому прогнозі, пройшла на валютному ринку в два етапи: 1) активна клієнтська (до обіду) і 2) дуже \"тиха\" і малооб\'ємна суто банківська після 14:00.
П\'ятниця продовжила тенденцію четверга на зміцнення гривні на валютному міжбанку. Весь день пропозиція перевищувала попит, що і призвело до падіння котирувань продажу долара на 14 копійок - з 26,81/26,84 до 26,66/26,70 гривень.
Як ми і писали в своєму ранковому прогнозі - торги в п\'ятницю пройшли в два основні етапи. У першій частині сесії клієнти активно закривали свої операції напередодні вихідних і з урахуванням того, що в понеділок через вихідний в США (відзначають День Колумба) компаніям доведеться працювати по долару на ТОМі.
Незважаючи на досить млявий старт тижня, валютний ринок дивиться все ж з оптимізмом як в частині перспектив збільшення обсягів операцій на міжбанку, так і безпосередньо по зростанню числа угод найближчим часом.