У вівторок ситуація на валютному ринку склалася неоднозначна і досить різноспрямована. Мовою дилерів більшу частину торгів можна було сміливо назвати \"бічним трендом\". На самому початку сесії попит значно перевищував пропозицію, і долар дуже швидко досяг рівня в 28,15/28,18 гривень (майже в 10:05) з вчорашніх декларативних вечірніх...
У п\'ятницю долар продовжив падіння на валютному ринку.Торгі пройшли в два етапи: до обіду - спостерігалася підвищена активність як покупців, так і продавців в частині оперативного укладення угод, після обіду - різке падіння обсягу операцій і вихід на фінішну пряму вже до 16 години і до самого формального завершення сесії о 17:00.
У понеділок торги валютного міжбанку в секторі долара стартували з рівнів 24,69 / 24,72 UAH / USD. Станом на 11:30 курси долара на Міжбанку виявилися на позначці 24,78 / 24,81 UAH / USD.
Курс гривні на міжбанківському валютному ринку, що впав у середу відносно долара на 16,37 коп., на торгах четверга знизився на 12,19 коп., опинившись на рівні 28,3909 UAH/USD.
У четвер на українському валютному ринку особливих змін не відбулося, що з одного боку - радує тих, хто живе за принципом \"аби не гірше\", але з іншого - насторожує тих, хто уважно стежить за розвитком економічної ситуації в Україні і в світі.
Висхідний тренд по долару останніх днів і зліт котирувань у вівторок вище психологічного рівня у 28 гривень навіть на тлі позитивного розкладу для гривні (низькі коррахунки банків і лише входження клієнтів в робочий ритм після новорічних свят) - поганий...
Як ми і очікували - в понеділок на валютному ринку обсяги операцій суттєво зросли, а тренд по курсу формували великі клієнти і сам Нацбанк. Було цікаво.
Інавгурація шостого президента країни Володимира Зеленського, крім офіціозу і певної \"Зеленості\" молодого політика, несла в собі явні меседжі майбутніх глобальних змін в Україні.