У вівторок ситуація на валютному ринку склалася неоднозначна і досить різноспрямована. Мовою дилерів більшу частину торгів можна було сміливо назвати \"бічним трендом\". На самому початку сесії попит значно перевищував пропозицію, і долар дуже швидко досяг рівня в 28,15/28,18 гривень (майже в 10:05) з вчорашніх декларативних вечірніх...
Висхідний тренд по долару останніх днів і зліт котирувань у вівторок вище психологічного рівня у 28 гривень навіть на тлі позитивного розкладу для гривні (низькі коррахунки банків і лише входження клієнтів в робочий ритм після новорічних свят) - поганий...
Як ми і очікували - в понеділок на валютному ринку обсяги операцій суттєво зросли, а тренд по курсу формували великі клієнти і сам Нацбанк. Було цікаво.
Четвер продовжив естафету цього тижня в частині напруженості на валютному ринку. Якби у спекулянтів була якась премія за ефективність їхньої роботи, то явно одними з номінантів на неї були б ці дні.
Вівторок продовжив тенденції вчорашнього дня на валютному ринку і знову пройде дуже активно. За нашими прогнозами, сьогодні обсяги на торгах будуть в межах до $ 340 млн при здійсненні до 680 угод.
Середовище на валютному ринку пройде в звичайному діловому ритмі з повною залежністю міжбанку від дій і курсових завдань великих гравців. Саме їх поведінку і формуватиме курсової тренд під час сесії.
Середа знову не залишить байдужим нікого з учасників валютного ринку. Курсові гойдалки продовжаться. Ось основні причини та мотиватори ринку на сьогодні:
Курс гривні на міжбанківському валютному ринку, що впав у середу відносно долара на 16,37 коп., на торгах четверга знизився на 12,19 коп., опинившись на рівні 28,3909 UAH/USD.
Кредиты на повышение энергоэффективности и энергомодернизацию – новый тренд. Пока немногие банки готовы финансировать такие проекты. Но те, кто готов, видят в этом колоссальный потенциал.