Молодіжний ЧС-2015. Сербія здобула чемпіонство, шокувавши Бразилію

2015-06-20 13:00
Збірна Сербії стала тріумфатором Чемпіонату світу серед гравців до 20 років, що проходив на поля Нової Зеландії. Збірна Сербії стала тріумфатором Чемпіонату світу серед гравців до 20 років, що проходив на поля Нової Зеландії.На останніх хвилинах овертайму у фанлі проти беззаперечних фаворитів бразильців Неманья Максімовіч забив вирішальний гол. Слід зазначити, що жоден матч Сербії у плей-офф не завершувався в основний час.Молодіжний Чемпіонат світуФіналБразилія U-20 - Сербія U-20 - 1:2Голи: Мандіч, 70, Максімовіч, 118 - Перейра, 73 Бразилія U-20: Жан, Жоао Педро, Лукао, Жорже, Данило, Марлон, Бошілья (Перейра, 65), Жажа (Малком, 74), Маркос Гільєрме, Жоан Карлос, Габріел Жезус (Алеф, 90). Сербія U-20: Райковіч, Вельковіч, Бабич, Антонов, Гайіч, Мілінковіч-Савіч (Йовановіч, 82), Здьелар, Максімовіч, Живковіч, Шапоньїч (Іліч, 95), Мандіч (Гачіновіч, 76).