Молдова буде зберігати свої запаси газу в підземних сховищах України. Протягом двох місяців планується закачати близько 100 млн кубометрів.
Про це у Facebook повідомив директор Оператора ГТС України Сергій Макогон.
Повідомляється, що перші поставки вже почалися. За словами Макогона, питання зберігання молдавського газу в Україні почали опрацьовувати ще влітку 2019...
Невизначеність із транзитом російського газу підвищила інтерес до його закачування в українські підземні сховища (ПСГ), констатував генеральний директор ТОВ \"Оператор ГТС України\" (ОГТСУ) Сергій Макогон.
Оператор газотранспортної системи України (ОГТСУ) за десять місяців 2020 року транспортував із країн ЄС в Україну в режимі shorthaul (транспортування на короткі відстані) 6,1 млрд куб. м газу, і майже весь цей обсяг наразі зберігається в підземних сховищах газу, а в жовтні вперше в історії було здійснено реекспорт газу обсягом 15 млн куб. м до країн ЄС на замовлення його власників.
КИЇВ. 2 жовтня. УНН. Молдова буде зберігати газ в українських ПСГ, протягом жовтня-листопада планується закачати близько 100 млн куб. м газу для такого запасу. Про це повідомив генеральний директор ТОВ \"ОГТСУ\" Сергій Макогон на своїй сторінці у Facebook, передає УНН.
КИЇВ. 14 листопада. УНН. Обсяг газу в підземних сховищах України станом на 12 листопада зменшився до 17,118 млрд куб. м, передає УНН з посиланням на дані ПАТ \"Укртрансгаз\".
Потужності українських підземних сховищ, які можуть бути доступні для європейських компаній наприкінці третього кварталу цього року становитимуть приблизно 10 млрд куб. м, повідомив голова ТОВ \"Оператор ГТС України\" (ОГТСУ) Сергій Макогон.
КИЇВ. 1 жовтня. УНН. Обсяг газу в підземних сховищах України станом на 29 вересня збільшився до 16,184 млрд кубометрів. Про це повідомляє УНН з посиланням на дані ПАТ \"Укртрансгаз\".
Теми газопостачання та опалювального сезону в цьому, 2019 му, році будуть як ніколи гострими і актуальними. Причому, не стільки для самих українців, скільки для російської пропаганди, яка традиційно загрожує нашій країні «Холодомором». В першу чергу це пов’язано з тим, що в цьому році закінчується дія контракту на транзит російського газу через українську ГТС, який РФ має намір продовжувати на...
Транзит газу залишається на високому рівні у 303,8 млн куб. м на добу, що пов\'язано із зупинкою російським Газпромом на ремонт двох ниток Північного потоку.