Михайличенко: Досі весь на нервах

2019-09-20 17:00
Головний тренер \"Динамо\" Олексій Михайличенко розповів про перемогу над \"Мальме\" (1:0) на старті групи Ліги Європи. Повідомляє сайт Sportanalytic.com. - Сильно нервували в другому таймі за рахунку 0:0?- Та я досі нервую. Це нормальний стан, якісь емоції і переживання завжди присутні. Не нервувати можна, коли людина байдужа. Якщо людина дуже переживає, він буде нервувати. Це стосується не тільки гравців і тренерів, але і всіх інших- Прокоментуйте результат.Важко переоцінити значимість цього матчу. Суперник був дуже непростий, добре організований, фізично готовий, тактично грамотний. При напруженій і цікавій грі отримати такий результат дуже і дуже важливо. Перший тайм вийшов трохи обережним. Напевно, хлопці все одно приглядалися до цієї команди, незважаючи на те, що мали інформацію по супернику. Все одно їм потрібно було трохи по-іншому підійти.Що стосується гри до штрафного майданчика, було непогано, але граючи вдома і націлився на результат, в заключній стадії все-таки потрібно грати трохи агресивніше і гостріше.У перерві внесли правки, попросили хлопців додати в швидкості, агресії, ні в якому разі не жертвуючи обороною. \"Мальме\" непогано грає на контратаках. Потрібно було частіше загрожувати воротам. Задоволений результатом, що гра пройшла на хороших швидкостях.Проглядалася цілісність гри як в обороні, так і в атаці, що дуже важливо. Дуже добре, що вдалося дотиснути суперника і добитися бажаного результату.- Кілька слів про заміни.- Родрігес виконав величезний обсяг роботи. Потім він трохи втомився. Ті хороші якості, які є у Бесєдіна, - чіплятися за м\'ячі, гольове чуття, хороша гра в штрафний. Бесєдін повністю виправдав, що ми від нього вимагали.- Як команда буде готуватися до матчів проти \"Ворскли\" і \"Маріуполя\"?- У нас зараз поділу на внутрішній чемпіонат і єврокубки. Кожен матч дуже-дуже важливий. Будемо готуватися через тренування. Дуже важливу роботу ми провели до цього.- У заявці нарешті з\'явився Цітаїшвілі. Наскільки це сигнал?- Це не сигнал, це нормальна ситуація. Бо я дивлюсь не на паспорти футболістів, а на їхню готовність, що вони можуть робити. Попов вже почав тренуватися, провів 2-3 тренування, може, з «Ворсклою» зіграє перший матч. Шапаренко починає відновлюватися. Двері всім відкриті, все як у житті, так і в спорті. Є нормальна конкуренція.- Чому не грає Соль?- Він дуже багато пропустив, не грав. Ще раз кажу: це нормальна конкуренція. Зараз будемо грати в такому темпі, що роботи вистачить усім. Потрібно виходити на поле, доводити собі, команді.- Вітаємо з першою перемогою вас.- Моя перемога в якості головного тренера була давно, - сказав Михайличенко.Сайт Sportanalytic.com, читай новини про спорт українською!