За попередньою інформацією, на борту пасажирського літака компанії Sriwijaya Air, що розбився в суботу в Індонезії, не було громадян України, повідомив речник Міністерства закордонних справ України Олег Ніколенко.
Чотири іноземці перебували на борту літака Fokker-100 казахстанської авіакомпанії Bek Air, що розбився в п\'ятницю поблизу Алмати, серед них громадяни України, Киргизії та Китаю, усі вони живі.
КИЇВ. 10 березня. УНН. За попередньою інформацією, громадяни України не були пасажирами літака, що зазнав катастрофи в Ефіопії. Про це із посиланням на Ethiopian Airlines інформує Департамент консульської служби МЗС України, передає...
За попередньою інформацією посольства України в Індонезії та авіакомпанії Sriwijaya Air, українців не було на борту літака рейсу SJ182, який зазнав катастрофи поблизу Джакарти, повідомив у фейсбуці речник МЗС України Олег
Міністерство транспорту Індонезії повідомляло, що зв’язок із літаком втратили близько 14:40 за місцевим часом (близько 9:40 за Києвом). Літак прямував зі столиці...
КИЇВ. 8 січня. УНН. На борту літака, що розбився в Ірані українського літака було 167 пасажирів і 9 членів екіпажа. Про це повідомив прем’єр-міністр України Олексій Гончарук, передає УНН із посиланням на його Facebook.
КИЇВ. 9 січня. УНН. За попередньою інформацією, українців не було на борту літака рейсу SJ182, який зазнав катастрофи поблизу Джакарти. Про це у Twitter написав речник МЗС України Олег Ніколенко, передає УНН.
КИЇВ. 8 січня. УНН. За даними РНБО України, на борту літака МАУ, що зазнав катастрофи в Ірані, були 11 українців - 9 членів екіпажу, а також 2 пасажири. Попередній список загиблих оприлюднило видання Baza у Telegram, передає УНН.
КИЇВ. 17 січня. УНН. Біля берегів Туреччини затонуло судно Arvin із 10 українцями та 2 іноземцями на борту. 6 осіб врятовані, 2 загинули. Про це речник Міністерства закордонних справ України Олег Ніколенко повідомив у Twitter, передає УНН.
КИЇВ. 23 травня. УНН. За попередньою інформацією, громадян України не було серед пасажирів та членів екіпажу пасажирського літака, що зазнав катастрофи у Пакистані. Про це УНН повідомив директор департаменту консульської служби Міністерства закордонних справ Сергій Погорельцев.
Посольство України в Пакистані перевіряє інформацію про наявність громадян України на борту літака А320 \"Міжнародних авіаліній Пакистану\", що зазнав аварії в п\'ятницю, повідомив директор департаменту консульської служби Міністерства закордонних справ України Сергій Погорельцев.
КИЇВ. 26 вересня. УНН. На борту військового літака АН-26 ЗСУ, що впав під Чугуєвом, перебували 27 осіб, а не 28, як повідомлялось раніше. Про це зазначили в уточненій інформації в ДСНС, передає УНН.
У авіакатастрофі літака АН-26 під Харковом загинули станом на 22.00 п\'ятниці 22 людини, а всього на борту було 28 осіб, повідомив на своїй сторінці в Фейсбуці заступник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко.
У Раді національної безпеки і оборони (РНБО) України повідомляють, що на літаку Boeing 737 авіакомпанії \"Міжнародні авіалінії України\", що зазнав у середу аварії в Ірані, перебували 168 пасажирів і дев\'ятеро членів екіпажу.