Верховна Рада України має бути ефективною, професійною і впливовою. Зокрема, одного народного депутата має обирати більша кількість людей. Тоді він матиме більшу легітимність і відповідальність.
КИЇВ. 21 січня. УНН. Зменшити кількість ув’язнених в Україні можна завдяки впровадженню електронного моніторингу та зміни норм щодо зберігання наркотиків. Про це заявив міністр юстиції України Денис Малюська в ефірі програми \"Сніданок з 1+1\", передає УНН.
Голова Виконавчого комітету реформ Міхеіл Саакашвілі пропонує ліквідувати декілька органів контролю над судовою системою і створити єдину установу. Також він пропонує залишити 200 із 764 судів, що діють зараз в Україні.
Канцлер Німеччини Ангела Меркель та міністр внутрішніх справ Горст Зеегофер владнали суперечку, яка спричинила урядову кризу. Зеегофер зазначив, що має намір залишитися міністром.
Президент України Володимир Зеленський пропонує зменшити конституційний склад Верховної Ради України до 300 народних депутатів і впровадити суто пропорційну виборчу систему.
Незважаючи на карантинні заходи, Німеччина прийняла літак із дітьми. Ще 11 неповнолітнім довелося залишитися у Греції через хворобу. Їх заберуть до Німеччини після одужання.
КИЇВ. 29 травня. УНН. На першому обговоренні главами держав та урядів Європейського Союзу (ЄС) кандидатури майбутнього голови Єврокомісії німецька канцлерка Анґела Меркель запропонує на цю посаду лідера християнських демократів у Європарламенті Манфреда Вебера. Про це Меркель заявила під час прибуття на неформальний саміт лідерів країн ЄС у Брюсселі у вівторок, 28 травня, повідомляє УНН з...
КИЇВ. 30 серпня. УНН. Президент України Володимир Зеленський запропонував зменшити кількість народних депутатів з 450 до 300 та ввести тільки пропорційну виборчу систему. Текст відповідного законопроекту з пропозицією внести зміни до Конституції опублікований на парламентському сайті 30 серпня, передає УНН.
Європейська комісія запропонувала концепцію створення контрольованих центрів, а також короткострокові заходи, які можна вжити для покращення процесу обробки заяв від біженців, які прибули на територію ЄС.
Цього року валовий внутрішній продукт ФРН зросте на 1,8 відсотка, а не 2,3 відсотка, як передбачав уряд країни раніше. Причина погіршення прогнозу головно - послаблення зростання на зовнішніх ринках.