В Україні сьогодні, 2 квітня 2018 року, стартувала медична реформа. Зокрема, з цього дня починається перший етап реформи - з вибору лікаря первинної медичної допомоги в рамках кампанії \"Лікар для кожної
В рамках кампанії \"Лікар для кожної родини\" українці мають підписати декларації з сімейним лікарем, терапевтом або...
Вознесенська територіальна громада, що на Миколаївщині, однією з перших увійшла у медичну реформу. Не дискутували, а просто спробували – провели автоматизацію, створили Вознесенський міський центр первинної медико-санітарної допомоги. Сьогодні лікар там отримує 17 612 гривень...
Завдяки медичній реформі зросла кількість українців, які застрахувалися за програмами добровільного медичного страхування. Про це говорять не тільки експерти, але й статистика.
У розпал епідемії COVID-19 навантаження на українські лікарні продовжує зростати. Водночас питання браку лікарів так і не вдалося вирішити. І перспективи, судячи з усього, далеко не райдужні.
Від першого липня в Україні почали діяти нові правила у первинній медицині серед терапевтів, сімейних лікарів і педіатрів. Ці фахівці надають певний перелік медичних послуг, за які гарантовано платить держава. Для пацієнта вони безкоштовні, до того ж вперше таку допомогу можна отримати як у державній поліклініці, так і в...
Пацієнт має право обирати лікаря, лікувальний заклад і технологію лікування. За таких умов змінюються відносини пацієнта й лікаря, бо надаються лікувальні послуги, а не допомога.
КИЇВ. 8 травня. УНН. Реформування медичної галузі буде продовжено, але реформа буде адаптована до українських реалій. Про це УНН повідомляє з посиланням на пресслужбу МОЗ.
Львівська облрада прийняла рішення про перетворення шести комунальних закладів охорони здоров’я Львівської обласної ради в комунальні некомерційні підприємства.