КИЇВ. 10 травня. УНН. Надлишок солі – одна з ключових небезпек для здоров’я. Найбільше людей у світі вбиває не куріння і навіть не високий тиск, а неповноцінне харчування, зокрема багато солі в раціоні. Про це написала в.о. міністра охорони здоров\'я Уляна Супрун у Facebook, передає УНН.
Коли ти втомився після важкого робочого дня або відчуваєш ранкову сонливість, твої руки самі тягнуться до очей. Варто тільки потерти очі, як втома і сонливість відступають, ти починаєш відчувати себе краще і бадьоріше. Терти очі приємно, але це не найкорисніше заняття, в перспективі звичка терти очі призводить до зниження...
КИЇВ. 24 липня. УНН. Помірне вживання алкоголю не веде до зростання жирової маси. Так вважають фахівці Національного центру біотехнологічної інформації США, передає УНН.
КИЇВ. 8 вересня. УНН. Українці не стоять у черзі в армію. Це стало наслідком демотивуючих чинників, які сьогодні проявляються у \"потворній кадровій політиці, кумівстві і корупції\" у ЗСУ. Про це в своєму блозі написав політик, народний депутат України V, VI, VII скликань, голова ТСК з розслідування Іловайської трагедії Андрій Сенченко, передає УНН.
Антибіотики – дійсно дуже важливі й ефективні препарати. Тільки від вірусних інфекцій вони не допомагають. Призначити правильний антибіотик, у правильних дозах може тільки фахівець. Самопризначення собі антибіотика може викликати резистентність до препарату – тобто, коли антибіотик все таки знадобиться, він уже не допоможе. (Автори: Володимир Рунець, Сергій Сивко, Андрій Шурін).
КИЇВ. 30 липня. УНН. Уряд затвердив Національний план заходів щодо неінфекційних захворювань для досягнення глобальних цілей сталого розвитку, який, зокрема, передбачає зниження на 25% смертності від дорожно-транспортних пригод, а також скорочення на 30% середнє споживання солі в Україні. Про це УНН повідомляє з посиланням на прес-службу Центру громадського здоров\'я...
Президент України Володимир Зеленський наголошує, що неможливо зрозуміти розстріли євреїв, українців, ромів та інших жертв Бабиного Яру, забути і пробачити це злочин, і не можна допустити його повторення.
Дослідження показало, що люди, які залишаються на роботі довше, не є найбільш продуктивними працівниками, а просто «розтягують» своє робоче навантаження.
Спеціалісти розповіли, як правильно харчуватись, щоб жити довше. Якщо зменшити свій раціон харчування хоча б на 30%, то ви збільшите тривалість свого життя.