КИЇВ. 16 квітня. УНН. Країни Великої двадцятки (G20) в середу, 15 квітня, досягнули домовленості щодо підтримки ідеї тимчасового припинення сплати боргів найбіднішими країнами світу. Призупинення платежів з обслуговування боргів для найбідніших країн світу набуде чинності з 1 травня і триватиме до кінця 2020 року. Передбачається, що мораторій...
КИЇВ. 26 березня. УНН. Всесвітній банк і Міжнародний валютний фонд в середу закликали кредиторів негайно відкласти стягнення заборгованостей з найбідніших країн світу, оскільки ті стикаються з серйозними наслідками коронавірусу, що швидко поширюється. Про це йдеться в спільній заяві Світового банку і МВФ, передає УНН.
\"Велика двадцятка\" (G20) на цьогорічному саміті під головуванням Саудівської Аравії домовилася продовжити заморозку заборгованості найбідніших країн. Борги будуть заморожені до червня 2021
Про це йдеться у підсумковій декларації лідерів
Відтермінування обслуговування боргів пов'язане з тим, що більшість країн не можуть виконати свої зобов'язання через складну ситуацію з...
Мораторій діятиме з 1 травня до кінця 2020 року. Два дні тому схоже рішення ухвалив МВФ. Група G20 сподівається, що до ініціативи приєднаються і приватні кредитори.
Міжнародний валютний фонд не вимагатиме виплати за борами для 25 найбідніших країн світу протягом пів року. Йдеться про суму в майже 500 мільйонів доларів. Мета - зосередити зусилля на боротьбі з пандемією COVID-19.
Лідери G20 схвалили продовження заморозки боргових виплат найбіднішими країнами до середини 2021 року у зв\'язку з пандемією COVID-19 і висловилися за рівний доступ до вакцин.
Одна з найбідніших держав світу – Центральноафриканська республіка (ЦАР) – у вівторок стала у рази багатшою, коли російський Центробанк повідомив, що ВТБ позичив країні $12 мільярдів.
КИЇВ. 14 квітня. УНН. У понеділок Міжнародний валютний фонд оголосив про негайне полегшення тягаря заборгованості для 25 найбідніших країн, щоб допомогти їм у боротьбі з пандемією коронавірусу. Про це заявила директор-розпорядник МВФ Крісталіна Георгієва, передає УНН.
КИЇВ. 15 травня. УНН. В ООН закликали міжнародні фінансові інститути, \"Велику двадцятку\" і приватних кредиторів продовжити відстрочку виплати боргів країн з низьким і середнім рівнями доходу, щонайменше, до середини наступного року. Про це повідомляє УНН з посиланням на повідомлення на сайті організації.
Дві найбільш впливові міжнародні фінансові структури – МВФ і Група Світового банку – оголосили про готовність надати допомогу країнам-членам, особливо країнам з неміцною економікою, для подолання наслідків від коронавірусу COVID-19.
Представники Світового банку (ВБ) і Міжнародного валютного фонду (МВФ) наступного тижня можуть обговорити подальші перспективи програми по фінансуванню України. Про це сьогодні в ході брифінгу повідомив заступник голови Національного банку України Дмитро Сологуб, передає кореспондент
\"Як ви знаєте, на наступному тижні відбудуться традиційні регулярні весняні зустрічі Світового...
Фінансова двадцятка в листопаді проведе позачергову зустріч для обговорення механізмів зменшення боргового навантаження на країни з низьким рівнем доходу, які виходять за межі Ініціативи щодо призупинення обслуговування боргу (DSSI).
КИЇВ. 9 квітня. УНН. Світовий банк різко погіршив свої прогнози щодо країн, що розвиваються, і країн з ринком, що формується, у Європі і Центральній Азії цього року через епідемію коронавірусу, але заявив, що ці економіки можуть повернутися до стійкого зростання в 2021 році. Про це УНН повідомляє з посиланням на Reuters.